2012 nin Yeşil Prefabrik Ev Modeli

Bu hiç sürpriz Yani off-site yapısı ile ev sahibi hızlandırılmış inşaat, kontrollü inşaat, inşaat elemanları olmadan, düşük inşaat atıkları, nitelikli bir işgücüne erişim, vs gibi şeyler yararlanabilir prefabrik sektöründe büyümeye devam ediyor – biz konum izleme o!Aslında, burada geçen yıl bahsettiğim 22 dahili projeler (çok çok daha fazla gelecek yıl, yüksek umutları ile) şunlardır:

 

 

 

Göl Flato tarafından New Porch House Prefabrik

 

 

Porch House gibi revaklarla, breezeways, carports ve teraslar gibi fabrika inşa modülleri ve özel dış mekan elemanları, birleştiren bir çevre dostu ev sahipliği yapmaktadır.

 

Gürcistan Turlar Net-Zero i-House Açık

 

 

Ev sahibi bu net-sıfır enerji ev ile bir elektrik faturası olmayacaktır. Onun kelebek çatı elektrik ve yetkileri yepyeni bir Chevrolet Volt üreten PV güneş vardır.

 

Bir Adası’nda Week’nder Prefabrik Kavramı

 

 

Week’nder geniş cam alanı ve hareketli pencereler, sürdürülebilir hasat ahşap çerçeve, çelik ve çam kaplama, galvanizli çelik çatı ve kompakt bir ayak izi vardır.

 

Yeni Modern Prefabrik için Akıllı Prototip

 

 

De ve tamamen kablolu – Bu akıllı, yeşil ve şık elemanları her türlü bir melez-prefabrik sistem inşa Proto Homes tarafından bir prototip olduğunu.

 

Sauvie Adası’nda Kelebek tavan Prefabrik

 

Modern prefab in Oregon with butterfly roofline

 

Bu Stillwater Konutlar prefabrik tırmanan kelebek tavan ve Sauvie Adası’nın 360 derece görünümleri, St Helen, Mount Hood ve Mount Rainier Dağı vardır.

 

Tennessee Norris House LEED Platin Arıyor

 

 

Yeni Norris House bir prefabrik ev, güneş sıcak su, yağmur suyu toplama ve diğer yeşil özellikler her türlü ile Tennessee geçmişi üzerine inşa edilmiştir.

 

Şık Greenfab Ev Seattle Unveiled

 

 

Altı-modülü abode – LEED Platin sertifikası için tasarlanmıştır – üç yatak odası, iki ve dörtte üç banyo, ayrı bir anne-in-law boşluk, dikilen çatı güvertesi ve kentsel bir tavuk kümesi ile 1.790 metre kare vardır.

 

Montana Prefabrik Elements tepki verir

 

 

Ruby Springs Prefabrik Caterpillar ekskavatör, silindir ve traktör parçaları ile yapılan çalıştırılabilir, hidrolik ekranlar vardır.

 

Prefabrik bir Çağdaş Yaşam Showhouse olduğunu göster Dwell

 

 

Bu 520 metrekarelik konut odası, yatak odası, banyo ve oturma, bir mutfak vardır – her iyi yeşil malzemeler ile birlikte koydu.

 

Los Altos Komple Prefabrik LivingHomes’un

 

 

Bu Ray Kappe, FAIA tarafından ilk multifamily proje olduğunu ve bir off-site fabrika ayarı yapılmış sekiz modülleri ile yerleşik.

 

Blue Crest Modern Prefabrik Austin Dahili

 

 

Blue Crest 100 yıllık manastır gelen çam zemin geri gelmiştir. Ev sahibi yeni ev onları koymak için bekleyen yaklaşık 10 yıldır bu katlarda saklanır.

 

New Jersey New LABhaus Prefabrik Ev

 

 

Bu modern, yeşil prefabrik 340.000 $ sahipleri ‘bütçe ile inşa edilmiş ve güzel yeşil ve lüks unsurları içerir edildi.

 

Texas Güzel Arıtılmış Arsa Yat Limanı’na

 

 

Bu 512 metrekarelik prefabrik ıslah değil su üzerinde atlar ve sığırlar ile bir yat ve burada zemin üzerinde tam zamanlı çalışmaya sahipleri vardır .

 

Whidbey Island LV Serisi Prefabrik

 

 

Sıfırdan kendi prefabrik bina ilgilenmiyor? Bir 11 dönümlük ada sitesinde Bu Rocio Romero modeli geçen Eylül pazara.

 

pH Yaşam Sağlıklı Yeşil Ev yapar

 

 

Bu pH Yaşam Sanctuary, son derece çevreye duyarlı ya da Çoklu Kimyasal hassasiyetleri muzdarip olan insanlar için inşa edilen bir modüler ev sahipliği yapmaktadır.

 

Yeni Rocio Romero Prefabrik Pacifica Dahili

 

 

Bu kit prefabrik Hansgrohe demirbaşlar, bir Smeg fırın, IKEA buzdolabı / dondurucu, ocak vb IKEA, Norm 69 kolye ışık, Phrena kolye ışık ve Duravit banyo bulunmaktadır .

 

Utah Komple Scenic Yeni Eko Prefabrik

 

 

Bu ülke prefabrik süper yalıtımlı duvar ve çatı, bir temiz yanan odun sobası, argon ve low-e filmi, HardiPanel ve çıta siding ile etkin pencere, ve ayakta-dikiş serin çatı vardır.

 

Bir Colorado Sanatçı Güneş Enerjili Kulübeye

 

 

Bu Boulder-fabrikasyon baraka aynı işletmede sundurma ve ev yararına güneşten enerji üretmek sekiz 235 watt paneller var.

 

Kanada Doğal Modern Flat Paketi Kabin

 

 

Bu Pioneer prefabrik bir çatılı, tabandan tavana cam 180 derece, ve büyük çıkıntılar ve çapraz havalandırma ile akıllı bir tasarıma sahiptir.

 

SMPLy Mod Pratik bir Yeşil Prefabrik olduğunu

 

 

SMPLy Mod alanında geleneksel tasarım inşa üzerinden% 15-20 tasarruf hakkında metrekare başına 135 $ oluşturmak için, maliyet iki düzey, 984 metrekarelik ev sahipliği yapmaktadır.

 

Chicago’da C3 İlk Modüler Yeşil Ev

 

 

Bu 2.000 metrekarelik modern ev, bir bitki örtüsüne sahip çatı ve güverte vardır ve proje ekibi Energy Star ve LEED Platin sertifika hem de devam etmektedir.

 

Yatağı bir Tiny Enviresponsible Prefabrik olduğunu

 

 

Crib SIP, çelik, alüminyum, çok katlı polikarbonat panolar, ısı cam, ve ısıl işlem görmüş kavak kaplama ile bir parça kiti ile toplandı.

http://www.jetsongreen.com/page/30

 

Benzer Prefabrik Modelleri

  • AÇILIM PANEL PREFABRİKAÇILIM PANEL PREFABRİK AÇILIM PANEL PREFABRİK Açılım Prefabrik TÜRKİYE/Prefabrik TÜRKİYE de profesyonel kadrosuyla prefabrik ve çelik ev yapı sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Açılım Prefabrik İnşaat […]
  • 2012 Model Satılık Konteyner2012 Model Satılık Konteyner Bu Nederland, Colorado'da bir güneş enerjili koliyi evidir. Bu tarafından tasarlanan T: Studio H ve iki ile 2010 yılında tamamlanan konteyner nakliye ArchDaily göre, oturma odası, mutfak […]
  • Small House for Sale: A Minneapolis Skyway Prefabrik EvSmall House for Sale: A Minneapolis Skyway Prefabrik Ev Benzersiz bir küçük ev mi arıyorsunuz? Peki başka. Bakmak CITYDESKSTUDIO A.Ş. arasında Minneapolis , yerden bir hikaye bulunan cam "tüneller" eşsiz bir sisteme ev, "Skyways babası" […]
  • Verimli Yuvarlak Prefabrik EvVerimli Yuvarlak Prefabrik Ev Bu oluşturucu göre, British Columbia ilk Energy Star onaylı ev Mandala Homes . Şirket 2000 yılından bu yana yaklaşık edilmiş ve bu yeni yuvarlak pencereler ayarlanmış pasif güneş tasarımı […]
  • Modern Prefabrik VillaModern Prefabrik Villa             BeachHaus kaydetti mimarlık firması tarafından temiz bir tasarım içeren, 1.350.000 $ satışa listelenen Pb Elemental […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.