747 x 450 milyon = Toplam ev yapımı uçak parçaları

Adım adım, 747 şimdi yıkmak zamanı … nihai evde geri dönüşümlü olarak ve restore edilmiş. Yaklaşık 450 milyon uçak parçaları (400.000 sterlin tutarında) çatı baskın formu gibi duran, kanatlı, radikal bu dönüşüm süreci olarak katılıyor.

Benzer şekilde, kanat evleri California, genellikle konumu açıkça (nispeten) ucuz ve çevreci seçimler yapar, onları meydana getiren malzemeler için satılan birçok emekli uçak devlet ev, David Hertz Architects tarafından aynı adı taşıyan inşa edilir.

Bir sırasıyla yük taşıyan ve ekte amaçlar için kullanılan bir yapıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, yapısal çelik vehafif alüminyum kabuk tekrar edilmektedir. Yukarıdan itibaren bitmiş ürün tam bir uçağa benzemez fakat sanki yere inerken çakılmış bir uçak görüntüsü oluşturabilir zihinlerde .

Ayrıca gövdeden itibaren dikkate alınır ve kokpit kendisi için birinci sınıf kabin, inşa edildiği eski akışı her geçen biraz kullanmak stratejik amaç edildi. Platform ve ikamet çekirdeğin etrafında dağıtmak için bir sanat stüdyosu görüntülerken, bir konuk evi, ahır oluşturulmasında esas konut, istihdam alanı olmasıyla daha da üstünlük katar kendisine .

Incoming search terms:

  • prefabrık ev yapımı

Benzer Prefabrik Modelleri

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.