Ahşap Prefabrik Ev

Ahşap ev fiyatları hakkında bilgi edinmeniz için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ahşap ev ve prefabrik ev fiyatları konusunda sitemiz sürekli güncellenmektedir.

Ahşap, yüzyıllar boyu Türk yapı ustaları ve mimarlar tarafından, geleneksel Türk evinde ustaca kullanılan bir yapı malzemesi olmuştur.

Ahşap evler doğayla iç içe yaşamayı kendilerine yaşam stili edinmiş doğa tutkunlarının vazgeçilmezidir. Temiz hava sirkülasyonunun bulunduğu bölgelerde kurulduklarında son derece sağlıklı yapılardır. Bunun yanı sıra ahşap evlerin, özellikle anataşıyıcılarının çürüme ve kurtlanmaya karşı düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir . Özellikle yüksek nem değerlerine sahip olan deniz iklimlerinde ahşap evler daha az dayanıklıdır. Bu tarz bölgelere kurulmalarını tavsiye etmemekteyiz.

Şimdi de bir ahşap evin imalatında kullanılan malzemelere, bu ahşap evin fiyatına nelerin dahil olduğuna, nakliye, garanti ve bakım ücretlerine değinelim. Aşağıda değineceğimiz bilgilerin sizin istekleriniz doğrultusunda tekrar oluşturulabileceğini de eklemek gerekir.
Genellikle ahşap bir evin iç mekanı 1 oda, 1 salon, wc-duş ve açık mutfaktan oluşur. Oda ölçüleri müşterinin isteği dahilinde değişiklikler gösterebildiği gibi genel olarak kullanım biçimi aşağıdaki gibidir. Çatı örtüsü ise terasın üzerine kadar uzanır.

Toplam Alan : 46.90 m2 ve

Alan Ölçüleri : 7.00 mt x 6.70 mt = 46.90 m2

İç Mekan Ölçüleri : 7.00 mt x 5.00 mt = 35.00 m2

Teras Ölçüleri : 7.00 mt x 1.70 mt = 11.90 m2

 

Kullanılan Malzemeler

Duvarlar : 91 mm kalınlığında, 130 mm yüksekliğinde Weinig makinesi ile çekilmiş 3 dişli özel profillerin üst üste binmesiyle oluşur ve sistemde tüm duvarlar taşıyıcıdır.

Kullanılan ahşap malzeme : İthal çamdır.

Emprenye : Ağaçlar emprenye (önkoruma) işleminden geçirilerek kurtlanma, böceklenme ve mavi-yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Boya : Ahşap aksamlara, tüm hava koşullarına dayanıklılık sağlayan, istenilen renklerin yapılmasına imkan veren ithal ahşap boya (HICKSON DECOR marka) uygulaması yapılmıştır.

FİYATA DAHİL OLAN İŞLER

Kütük Evin montajı,

Zemin döşeme arasında ve tavanda yalıtım uygulanması,

Ahşap zemin,

Masif ahşap dış ve iç kapılar,

Masif ahşap pencereler, çiftcamların takılması,

Elektrik-su tesisatları döşenmesi,

İstenen renklerde boyalar,

Shingle

İsteğe bağlı anahtar teslim opsiyonu için fiyat farkı alınır. TSE belgeli vitrifiye malzemeleri (lavabo-klozet-duş teknesi), profil kapaklı MDF lam mutfak ile banyo dolabı anahtar teslim fiyatına dahildir.
TESLİM SÜRESİ

Sevkiyat : Sözleşme tarihi itibariyle 15 günlük imalat döneminden sonra malzeme sevkiyatı yapılır.

Montaj : Zemin betonunun tarafımıza teslim edildiği gün itibariyle 4 gün içinde bitmiş olarak teslim edilir.

NAKLİYE

Türkiye’nin heryerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır.

Incoming search terms:

 • kütük evler
 • satılık ahşap ev
 • ağaç evler
 • satılık ahşap evler
 • 2 katlı kütük ev
 • 2 el kütük ev fiyatları

Benzer Prefabrik Modelleri

 • Sade ve Modern Prefabrik VillaSade ve Modern Prefabrik Villa Bir turizm ve kültür şehri olan Antalyada kent dokusu ve tarihine uygun yapıları kale içi dışında pek de görmek mümkün değil bir taraftan sahil şeridimizi güzelleştirdiği idda edilen […]
 • Prefabrik Ev Daha Ekonomik KoleksiyonuPrefabrik Ev Daha Ekonomik Koleksiyonu Marmol Radziner Prefabrik, Los Angeles merkezli mimarlık ve inşaat firması bir bölümü Marmol Radziner, onun high-end tekliflerine modüler evler uygun bir hat ekliyor. Bir Billed […]
 • Çelik Prefabrik Ev Çelik Prefabrik Ev Çelik yapı sistemi ile büyük ve küçük ölçekli birçok yapı (sınai ve ticari yapılar, showroom binaları, marketler, spor salonları, benzin istasyonları vb) yapılabilmektedir. Çelik Yapı […]
 • Fourth Avenue Prefabrik EvFourth Avenue Prefabrik Ev Tasarım içinde kararlı, modern, Fourth Avenue ev paketi en kısa sürede  yeni evler arasında olumlu bir açıklama yapacaklar.
 • Van’ın 2. hastanesine yeni ödenek gönderildiVan’ın 2. hastanesine yeni ödenek gönderildi VAN - Van'da, depremden sonrası yapımına ara verilen ve Mart ayında bitirilmesi planlanan 400 yataklı Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.