Ankara Konut Fiyatları 2013

Lükste ve konforda İstanbul projeleriyle yarışır nitelikte tasarlanan projelerde fiyatlar 87 bin TL’den başlıyor 2 milyon TL’ye kadar çıkıyor…

Ankara’daki konut projelerinin birçoğu ağırlıklı olarak büyük metrekareli dairelerden oluşuyor. Projelerde stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilse de daireler genelikle 2+1’den başlıyor ve 7+1’e kadar çıkıyor.

Markalı konut projelerinin bir çoğu Çankaya ve İncek’te

Bölgedeki markalı konut projeleri ağırlıklı olarak Çankaya ve İncek bölgesinde bulunuyor. Yine Beytepe, Yaşamkent, Dikmen, Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Sincan, Urankent, Oran ve Sincan diğer gözde semtler arasında yer alıyor.

Ankara konut fiyatları 87 bin TL’den başlıyor

Ankkara konut fiyatları İstanbul’daki konut fiyatlardan hiç de geri kalır bir yanı yok. Fiyatlar her ne kadar 87 bin TL’den başlasa da ağırlıklı olarak 400 bin TL’nin üzerinde seyrediyor. 2 milyon TL’ye bile konut var.

Satışta 28 konut projesi var

Bölgede Sinpaş GYO, Uran Holding, Pasifik İnşaat, Akşan Yapı, Portakal Çiçeği Gayrimenkul, Nata Holding ve Seha Yapı gibi inşaat söktörünün önde gelen birçok firmanın projesi bulunuyor. Ankara’da şu an satışta olan 28 konut projesi bulunuyor.

İşte Ankara konut fiyatları…

Royal Plus Konutları’nda 173 bin TL’den başlayan fiyatlarla

MTI3NzU0Mz-ankara-konut-projeleri-ve-fiyatlari-2013

Uran Holding tarafından Urankent’te hayata geçirilen Royal Plus Konutları, 11 katlı 3 blokta toplam 192 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Urankent Royal Plus Konutları projesinde 1+1 daireler 173 bin TL ile 216 bin TL arasında, 2+1 daireler 254 bin TL ile 303 bin TL arasında, 3+1 daireler 343 bin TL ile 472 bin TL arasında, 4+1 daireler 429 bin TL ile 505 bin TL arasında, 5+1 daireler ise 785 bin TL’den satışa sunuluyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede teslimlerin Haziran 2014’te yapılması planlanıyor. Royal Plus projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, fitness center, hamam, buhar odaları, bay-bayan sauna, çocuk oyun alanları ve parkları, yangın sensörleri, yürüyüş parkurları, basketbol ve voleybol sahaları, süs havuzları, oturma alanları, daireler arasında sesli bağlantı, merkezi ısıtma ve sıcak su sistemi bulunuyor.

One Tower’da 573 bin TL’den başlayan fiyatlarla

MTM1NDc3Mj-ankara-konut-projeleri-ve-fiyatlari-2013 (1)

Özçelik-İmaj-Tan Ortaklığı ile Ankara Oran Mahallesi’nde hayata geçirilen One Tower projesinde fiyatlar 573 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 48 katlı 2 bloktan oluşan Ankara One Tower projesinde toplam 306 rezidans daire yer alıyor. Mayıs 2015’te tamamlanması planlanan yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, pilates stüdyoları, masaj odaları, cafe, dinlenme alanları ve otopark yer alıyor.

Enpark Beytepe’de 4+1 daire 840 bin TL

asp

Özül İnşaat güvencesiyle Ankara Çankaya’da hayata geçirilen Enpark Beytepe projesinde konutlar 840 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 22 bin 334 metrekare alan üzerinde yükselen Enpark Beytepe Ankara projesinde toplam 186 konut yer alıyor. 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşan Çankaya Enpark Beytepe projesinde yüzde 50 peşinat veriliyor kalan tutar ise taksitlendiriliyor. 30 ay sonra teslimlerinin yapılması planlanan Enpark Evleri projesinin sosyal olanakları arasında fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, mini futbol sahası ve yüzme havuzu yer alıyor.

Kaşmir Göl Evleri’nde 270 bin TL’den başlıyor. Kasım 2014’te teslim

azssd

Gülsan Holding-Köroğlu-MTN İnşaat güvencesiyle Ankara Eryaman’da hayata geçirilen Kaşmir Göl Evleri projesinde fiyatlar 270 bin TL’den başlıyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Kaşmir Göl Evleri Ankara projesinde kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Göksu Göleti’nin yanıbaşında konumlanan Eryaman Kaşmir Göl Evleri projesi, toplam bin 438 konuttan oluşuyor. Aksu, Durusu, Göksu ve Parksu olmak üzere 4 bloktan oluşan projede 2+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Kaşmir Göl Evleri’nde teslimlerin Kasım 2014’te yapılması planlanıyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise fitness center, sauna, buhar odası, cafe, kapalı otopark alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve yüzme havuzu bulunuyor.

İncek Life’ta 439 bin 877 TL’ye 2+1

dfgds

İncek Life projesi Sinpaş GYO tarafından Ankara İncek’te hayata geçiriliyor. 5 bloktan oluşan projede toplam 548 daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan Ankara İncek Life projesinde 2+1 daireler 439 bin 877 TL’den, 3+1 daireler 550 bin 196 TL’den, 4+1 daireler ise 805 bin 424 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Ağustos 2014’te teslim edilmesi planlanan Sinpaş İncek Life projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası ve kapalı otopark bulunuyor.

Paladyum Beytepe’de minimum 500 bin TL

fgfg

Ankara Beytepe’de, Uzaltaş İnşaat güvencesiyle çevre dostu çözümlerle yeşil bina konseptinde tasarlanan Paladyum Beytepe’de fiyatlar 500 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 15 bin 750 metrekare alan üzerinde toplam 110 konuttan oluşan Ankara Paladyum Beytepe projesinde 2+1’den 7+1’e kadar farklı daire seçenekleri yera alıyor. Ekim 2014’te teslim edilmesi planlan projede, yüzme havuzları, fitness center, mini market, cafe, merkezi ısıtma sistemi, housekeeping servisi, güvenlik, otopark, süs havuzları, çocuk oyun alanları, çocuk kulübü, pinpon salonu, özel depo ve 50 kişilik barbekü alanı bulunuyor.

Benzer Prefabrik Modelleri

  • NŞEHİR LÜLEBURGAZNŞEHİR LÜLEBURGAZ Özyurtlar İnşaat, İstanbul dışındaki ilk projesini Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran’da hayata geçiriyor. Lüleburgaz’da 350 dönüm arazi üzerinde 2.500 bin konutluk bir yaşam alanı […]
  • Bahçetepe İstanbul ProjesiBahçetepe İstanbul Projesi Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat&Akyapı Ortak Girişimi tarafından Başakşehir’de inşa edilecek olan Bahçetepe İstanbul metrekaresi 1900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. […]
  • SOFİSTANBUL Projesi FiyatlarıSOFİSTANBUL Projesi Fiyatları Ümraniye'de hayata geçirilen Sofistanbul projesinin, 2013 yılı sonunda bitirilmesi ve daire teslimatının yapılması tasarlanıyor. 4 blok halindeki projede, 104 daire ve 6 dükkan var. […]
  • Ukra Hayat Projesi 2013Ukra Hayat Projesi 2013 Yeni yaşamınızda bir yandan sessizlik ve huzuru yaşarken, istediğiniz merkezlere de kolaylıkla ulaşabilecek, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm lokasyonlara yakın olacaksınız. TEM çıkışına sadece […]
  • Prefabrik Ofis Modelleri 2013Prefabrik Ofis Modelleri 2013               Çift Katlı Prefabrik Ofis             İki Kapılı Prefabrik […]

You may also like...