BEYTEPE KONAKLARI

Beytepe Konakları, her blokta katta 4 daire ve bu 4 dairenin 2’si 4 oda 1 salon, diğer 2’si ise 3 oda 1 salon olmak üzere toplam 6 adet bloktan oluşmaktadır. 4 odalı daireler net 205 m2, 3 odalı daireler net 161 m2 alana sahiptir ve toplam 110 daire mevcuttur.

Beytepe Konakları’nda çocuk oyun alanları, gezinti terasları, yüzme havuzu ve fitness merkezi düşünülmüş, ayrıca % 60’ı yeşil alandan oluşmak üzere tasarlanmıştır.

Dairelerde ısınma bireysel kombi sistemleri ile sağlanmaktadır ve ayrıca her bloğun altında kapalı otopark bulunmaktadır.

Süs havuzları, özel dinlenme yerleri, yürüyüş alanları ve en ince detayına kadar düşünülen yeşil alanlar sizlere gerçek bir doğa ortamı yaşatıyor. Çevre düzenlemeleri, çocukların daha rahat oynayabileceği, yaşlılar ve engellilerin daha rahat gezebileceği, gençlerin ise canlılığı doya doya yaşayabilme ayrıcalığının zevkini tadabileceği alanlar yaratıyor. Gerçek doğa ortamı ile iç içe yaşamayı sevenlere…

Çevre düzenlemeleri ve kolay ulaşım imkanlarıyla Beytepe Konakları, hayatınızı tamamıyla kolaylaştırmak için düşünülmüş ve sizler için tasarlanmıştır. Size sunduğu eşsiz deniz manzarası ve gezi alanları ile doğanın tadını çıkartın. Doğadaki güzelliklerin farkına varın.

Beytepe Konakları’nda ailenizle birlikte, huzuru, ferahlığı ve konforu bir arada yaşayacaksınız.

Beytepe Konakları, güvenliğinizi ve huzurunuzu ön planda tutmak için her detay düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Güvenliğiniz için 24 Saat kamera takip sistemi ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Depremi fazlasıyla düşündük, siz rahat uyuyun

– Depreme karşı üstün yapısal güvenlik önlemleri
– Özel deprem odaları ve sığınak odalarda özel yoğunlaştırılmış betonarme uygulaması
– C25 kalite sınıfı beton ve yoğun donatı uygulaması
– Duvarlara saplamalı Beton lento uygulamaları
– Depreme dayanıklı statik tasarım
– Merdiven kovalarında yoğun donatılı betonarme perde uygulaması
– Çekirdek merkez uygulaması

Beytepe Konakları, iç mekanlarda size sunduğu önemli detaylarıyla hayatı daha da kolaylaştırıyor, sizin için özel olarak düşünülen ses ve ısı yalıtımı sayesinde aradığınız huzuru yaşatıyor.

SOSYAL İMKANLAR

Bay ve bayanların kendilerine özel olarak kullanabilecekleri olimpik yüzme havuzunda sağlıklı yaşama fırsatı yakalayacaksınız.

– Havuz
– Fitness
– Sauna
– Cafe – Lokal
– Buhar Odası

Yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odasına sahip dünya standartlarında spor merkezimizle sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz.

Spor yaparak ve eşsiz manzarasıyla ve doğayla iç içe yaşayarak, hayattan zevk almak için size düşlediğiniz hayatın kapılarını açıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Prefabrik Modelleri

  • SOFİSTANBUL Projesi FiyatlarıSOFİSTANBUL Projesi Fiyatları Ümraniye'de hayata geçirilen Sofistanbul projesinin, 2013 yılı sonunda bitirilmesi ve daire teslimatının yapılması tasarlanıyor. 4 blok halindeki projede, 104 daire ve 6 dükkan var. […]
  • Yalın EvlerYalın Evler Keleşoğlu Gayrimenkul ve Zilal İnşaat ortaklığı ile Kemerburgaz Göktürk'te inşa edilen Yalın Evler projesi 39 bin 320 metrekare inşaat alanında yükseliyor. 2 blok olarak hayata geçirilen […]
  • KONUT PROJELERİ – ONE ORTAKÖYKONUT PROJELERİ – ONE ORTAKÖY Yaşadığınız yer, sizi yaşatmalı. Yansıtmalı. Sabah mutlu uyandırmalı, akşam güzel karşılamalı. Her yere yakın olmalı ama önce size yakın olmalı. Ağaç yeşil ve gökyüzü mavisi, hayatınızı […]
  • Piri Reis Vadisi Konut ProjesiPiri Reis Vadisi Konut Projesi Piri Reis Vadisi Konut Projesi ile Karaman'a yeni yaşam alanı hazırlayan Karaman Belediyesi ve TOKİ, bu projeyle ile karamana en pahalı yatırımı hedefiyor. Piri Reis Vadisi’nde 480 bin […]
  • Evila ProjesiEvila Projesi İstanbul’un yeni gözdesi Başakşehir’de farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir Proje Evila, özenle projelendirilmiş, hayatı doyasıya yaşamanız için tasarlanmış bir mekan. İster ev, ister […]

You may also like...