EGE BOYU KONUTLARI

Egeboyu projemizde Ege’nin güzelliklerini İstanbul’a taşıyoruz. Herkesin özendiği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, “günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim” dediği Ege yaşam tarzını ayağınıza kadar getiriyoruz.

Şimdi size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Hani gittiğimiz her Ege kasabasında bize sımsıcak karşılayan taş evler vardır, onların yanı başında oturmak bir çay kahve içmek, balık yemek hepimize iyi gelir.

Ege sokaklarına çıktığımızda gözümüze, burnumuza, midemize kadar hitap eden bir doğa buluruz. Lavantalar, begonviller, zeytin, sakız ağaçları, üzüm bağları… Ege doğasının bize sunduğu her tazelik vardır.

Evleri de bir başka cennettir. Doğal taşlar, cumbalar, ahşap panjurlar, geniş avlular insana keyif verir. Eve neşe ve huzur aşılanmıştır sanki…

İşte biz o atmosferden ilham alarak Egeboyu’nu yaptık.

Egeboyu’na ulaşmak çok kolay. İstanbul’un en hızlı gelişen, kişi başına düşen yeşil alan oranının en yüksek olduğu ilçelerden Sancaktepe’de konumlanıyor. Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal üçgeninde kalan, Sinpaş GYO’nun Lagün projesine komşu olan Egeboyu Tem ve Şile otoyolu arasında yer alıyor.

MİMARİ KONSEPT

Ege yolculuğunuzun hiç bitmemesi, hatta bir ömür sürmesi için Ege yaşamını mimarisiyle beraber Egeboyu’na getirdik.

Ege kasabalarındaki sadeliği, sıcaklığı, huzuru, sürprizli mekanları modern mimari ile yorumladık.

EgeBoyu 2000 kişinin yaşayacağı bir Ege kasabası. Kent yaşamının karmaşasından uzak, Ege yaşamıyla modern mahalle hayatını da bulabileceğiniz, özel bir proje.

EgeBoyu’nu Ege’ye özgü cumbalardan, ahşap panjurlardan, taş kaplamalardan ilham alarak tasarladık. Ege’ye özgü bu mimari detaylarla yaşam alanlarını süslerken, modern çizgilere sahip balkonlar ve güneş kırıcı panellerle Egeboyu’na son derece modern bir hava kazandırdık.

EgeBoyu; tıpkı Ege kasabalarında olduğu gibi küçük evlerle büyük konakların, farklı hayat tarzlarının uyum içinde bulunduğu bir yaşam çeşitliliğine sahip. Siz nereyi tercih ederseniz edin, Ege Boyu’nun her dairesinde farklı güzellikte bir Ege manzarasına sahip olacaksınız.

SOSYAL YAŞAM

Egeliler bilirler, Ege’de hayat her zaman keyiflidir. Bu yüzden Ege’nin nefis lezzetlerinin tadına bakacağınız restoranlardan, taze gevreklerini alabileceğiniz fırınına kadar Ege yaşamına özgü keyifler EgeBoyu’nda sizi bekliyor.

Ayrıca eczane, güzellik merkezi, market gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarınıza hizmet edecek olanaklar da Ege Çarşısı’nda olacak. EgeÇarşısı sadece EgeBoyu sakinlerine değil, herkese hitap edeceği için, farklı alışveriş imkanlarıyla bölgenin çekim merkezi olacak.

Ayrıca söylemeden geçmeyelim. EgeBoyu’nda haftanın belli günlerinde Organik Ege Pazarı kurulacak. Bisikletinizle pazara gidip, birbirinden farklı meyve ve sebzeleri almak çok hoşunuza gidecek.

Fitness center – Spa – Açık ve kapalı yüzme havuzları – Türk Hamamı

Profesyonel bir işletme tarafından işletilecek yaşam kulübünde her zaman zinde kalacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Evila ProjesiEvila Projesi İstanbul’un yeni gözdesi Başakşehir’de farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir Proje Evila, özenle projelendirilmiş, hayatı doyasıya yaşamanız için tasarlanmış bir mekan. İster ev, ister […]
  • Piri Reis Vadisi Konut ProjesiPiri Reis Vadisi Konut Projesi Piri Reis Vadisi Konut Projesi ile Karaman'a yeni yaşam alanı hazırlayan Karaman Belediyesi ve TOKİ, bu projeyle ile karamana en pahalı yatırımı hedefiyor. Piri Reis Vadisi’nde 480 bin […]
  • APRİCOT GARDEN EVLERİAPRİCOT GARDEN EVLERİ Apricot Garden Evleri'nde 180 m2'lik açık yüzme havuzu, güneşlenme alanı, sosyal tesisleri ve meyve bahçesiyle tatil köyünü aratmayacak bir yaşam sizleri bekliyor. Daire girişlerinde […]
  • 2013 Konut Projeleri – Mir Konut2013 Konut Projeleri – Mir Konut Mir Konut Yaratıcı ve yenilikçi anlayışımız ile yüksek kaliteyi ve yüksek standartlar ile daim kılıp kusursuzluğu yakalamaktır. Misyonumuz Sektörümüze yön verip ülke ekonomimize […]
  • SOFİSTANBUL Projesi FiyatlarıSOFİSTANBUL Projesi Fiyatları Ümraniye'de hayata geçirilen Sofistanbul projesinin, 2013 yılı sonunda bitirilmesi ve daire teslimatının yapılması tasarlanıyor. 4 blok halindeki projede, 104 daire ve 6 dükkan var. […]

You may also like...