İzmir Prefabrik Ev Firmaları

prefabrik_ev1

İzmir’de prefabrik ev yaptırmak istiyorsunuz; fakat hangi firmayla görüşeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. İzmir’de gezip dolaşarak arayacağınız firmaları ayağınıza kadar getiriyoruz. İzmir’de ev üretimi yapan firmaların telefon numaraları ve internet sayfalarının adresi aşağıda sizler için listelendi..

Adesa Prefabrik Yapı: 0232 876 10 01 / www.adesaprefabrik.com

Afa Prefabrik: 0232 463 18 80 / www.afaprefabrik.com.tr

Asia Prefabrik : 0232 887 16 85 / www.asiaprefabrik.com.tr

Aşkar Prefabrik: 0232 877 07 40 / www.askarsacmetal.com

Ayhan Usta Prefabrik: 0232 251 80 18 / www.ayhanusta.com

Batı Prefabrik: 0232 343 53 35

Ege Net Prefabrik: 0232 360 11 65

İkra Prefabrik : www.ikraprefabrik.com

İzmirli Yapı Prefabrik: 0232 797 55 33

Kırcanlar Prefabrik: 0232 886 80 66 / www.kircanlar.com.tr

Lider Prefabrik: 0232 512 64 84 / www.liderprefabrik.com

Nirvana Prefabrik: 0232 234 11 58 / www.nirvanaprefabrik.com

Norm Prefabrik: 0232 372 56 32

Pimtaş Prefabrik: 0232 433 38 39

Türkoğlu Demircilik: 0232 871 54 88 / www.turkogludemircilik.com

Uzcan Yapı: 0232 373 28 18 / www.uzcanyapi.com

Yuva Prefabrik: 0232 251 70 50 / www.yuvaprefabrik.com

Yürekli Prefabrik: 0232 886 65 85 / www.yurekliprefabrik.com

Incoming search terms:

  • ayhan usta prefabrik ev fiyatları
  • prefabrik ev ustası

Benzer Prefabrik Modelleri

  • ZKO TEKNİK ÇELİK KONSTRÜKSİYONZKO TEKNİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON ZKO TEKNİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON Firmamız 2005 te Gaziantep'te kurulduğu günden günümüze Gaziantep Çelik Konstrüksiyon hizmetleri olarak teknik ve kalite göz önünde tutularak inşaat […]
  • BETOYA PREFABRİKBETOYA PREFABRİK BETOYA PREFABRİK Prefabrik, betoya, yapı, inşaat ,Betoya Manisa ili, Turgutlu ilçesinde, İzmir-Ankara Devlet Yolu 50. km’de 138.500 m2 açık 11.000 m2 kapalı alanda 1967 yılında kurulmuş […]
  •  EGE UMUT ÇELİK YAPI VİLLA EGE UMUT ÇELİK YAPI VİLLA EGE UMUT ÇELİK YAPI VİLLA Ege umut çelik yapı kalite ve müşteri odaklı üretim anlayışı ile Antalyada 2005 yılından bu yana hafif çelik yapı sektorunde hizmet vermektedir. Türkiyede […]
  • DÜZCE METALSAN PREFABRİKDÜZCE METALSAN PREFABRİK DÜZCE METALSAN PREFABRİK 2003 Yılında Bodrumda kurulmuş olan firmamız, 2008 yılında Düzce de hizmet vermeye başlamıştır. Hizmete başladığı günden buyana alanında tercih edilen bir kuruluş […]
  • Lider Prefabrik Çelik YapıLider Prefabrik Çelik Yapı Ürettim Alanları : | Prefabrik Ev | Çelik Ev | Konteyner Hizmet verdiği İller : | İzmir Telefon : 0232 512 6484 Hakkında Lider Prefabrik Çelik Yapı Konteyner İnşaat Sanayi Limited […]

You may also like...