Konut Projeleri – Flora Suite & Office

Flora Suite & Office

STC İnşaat tarafından yatırımı ve yapımı tamamlanan istanbul Anadolu yakasının en prestijli rezidance ve ofis projelerinden biri olarak gösterilen 34 katlı Flora Suite & Office projesinde yaşam başladı. Finans merkezi Ataşehir’in tam merkezinde kozyatağının en seçkin bölgesinde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dakika boğaz köprüsüne 5 dakika kzoyatağı metro istasyonuna 2 dakika, Sabiha gökçen havalanına 20 dakika uzaklıkta konumlandırılan proje, özellikle Anadolu yakasında oturacak kişilerin ve yabancı yatırımcıların gözdesi oldu.

12.000 m2 alan üzerinde 9.600 m2 inşaat oturumu olan toplam tek blokta 76.000 m2 inşaat alanına sahip projede,
İlk dokuz katı sadece ofislere ayrılan 34 katlı 370 daireli flora Suite&Office de 1+1 ve 2+1 daireler 90 m2 ile 145 m2 arasında değişmektedir.

Zamanınıza zaman katan Türkiye’nin ilk rezidance+ofis projesinde ayrıca 9.500 m2 alan üzerinde 4.000 m2 dükkan ve mağazalar 33 m2’den 600 m2’ye kadar değişik seçeneklerde yatırımcılara işyeri açma imkanı sunuyor.

Pek çok projeden farklı olan Flora Suite&Office nin en önemli özelliği, 7 gün / 24 saat modeliyle oturanlanna hizmet sunmasıdır.

Son derece gelişmiş ekip ve ekipmanlarla donatılan projede yaşayanlar, sürekli resepsiyon hizmeti alabilecekler, güvenlik, fitness center, havuz, çamaşırhane, kuru temizleme, catering destekli toplantı odalan, depo/arşiv/posta/kurye/kargo olanaklan, 27.000 m2 kapalı otopark, ortak sekreterya, bilişim hizmetleri, konsept çarşı, restoranlar, yaşam kalitesini arttıracak otomasyon sistemleri ile yatırımcısına müthiş imkanlar sunmaktadır.

Flora Suite&Office de yaşayanlar adalardan İstanbul boğazına kadar panoromik bir manzaranın keyfini yaşayacaklardır.

Haziran ayında yaşam başlayacak olan projede son kalan ofis suit ve mağazalar önümüzdeki günlerde, 30 ay vade sıfır faizle satışa sunulacaktır.

Flora Suite&Office projesinde ofis fiyatları m2 de 4.500 dolar suitlerde 4.500 dolar ile 9600 dolar aralığında alıcı bulurken mağazalarda m2 12.000 dolardan satışlar yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Prefabrik Modelleri

You may also like...