Prefabrik Dubleks Çelik Ev

Çelik Prefabrik yapılarımız ile ilgili teknik detaylara aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizde çelik konstrüksiyon prefabrik ev sahibi olmak istiyorsanız. Daha detaylı bilgi alabilmek ve prefabrik ev fiyatları için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon yapıların teknik özellikleri

Çelik prefabrik yapılar isteğinize göre yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak üretilebilmektedir.

Çatı ve Cephe Kaplaması : 0,55mm galvaniz sac levhalar, contalı trifon vidalar ile aşıklara tespit edilir.

Teknik Veriler: Çelik prefabrik yapılar 1. derece deprem koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Rüzgar hızı 100km/saat, 50kg/m² (H=0-8 m) ve 80kg/m² (H=9-20 m), TS498, kar yükü 80 kg/m²’ dir.

Müşteri tarafından hazırlanmış zemin betonu üzerine fabrikada üretimi yapılan çelik konstrüksiyon prefabrik yapıların yerinde montajı yapılır ve istenildiği zaman sökülüp tekrar başka yerde kurulabilir.

Taşıyıcı Sistem : NPI kolon, NPT Örme çelik makas ve profil aşıklarından oluşmuş olup, rüzgar bağlantıları yapılmıştır. Bağlantılar galvanezli çelik civata ve somun ile sağlanmıştır.

Boyutlar : Çelik prefabrik yapı genişliği 10 m (tek açıklık), kolon yüksekliği 4,5,6 metre olabilir. Bina boyu 2,5 metrenin katları şeklinde istenildiği kadar uzatılabilir. Blok genişliği 10 metre olmak kaydıyla ikili, üçlü, dörtlü, beşli bloklar yapılabilmektedir.

Kapılar : 350×350 cm boyutlarında sürgülü olarak imal edilmektedir. (Kapı üzerinde 900mmx2000mm personel servis kapısı mevcuttur.)

Boya : Tüm çelik sistem paslanmaya karşı antipas ve son kat olarak rapid boya ile boyanmaktadır.

Tesisatlar : Kurulan binaların su abonesinin alınması suyun bağlanması ve pis su çıkışının kanalizasyona bağlatılması da yükleniciye aittir. Binaların elektirik abonelerinin alınması bina dışına bırakılan enerji girişlerine besleme kablosunun çekilmesi de müşteriye aittir. İç tesisat tüzüğüne uygun olan iç tesisat yönetmeliği gereğince bağlantıları yapılacaktır.

Ağır sanayi çelik konstrüksiyon yapıların teknik özellikleri

Teknik Veriler : Yapılar 1. derece deprem koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Rüzgar hızı 100 km/saat, 50 kg/m² (H=0-8 m) ve 80 kg/m² (0-8 m), TS498, kar yükü 80 kg/m²’ dir. Kullanılan tüm çelikler ve bağlantı sistemleri DIN veya TSE standartlarına uygundur.

Boyutlar : Yapı genişliği 12-30 m (tek açıklık), kolon yüksekliği 4-10 m, bina boyu istenilen boyda ve kolon aks aralığı 3-6 m yapılabilmektedir.

Taşıyıcı Sistem : Yapı genişliğine bağlı olarak kolon 2NPU putrelden kutu formunda, makaslar dolu gövdeli veya örme sistem veya değişken kesit sisteminde olabilmektedir. İsteğe göre kreyn sisteminde yapılabilmektedir.Yalıtımlı veya yalıtımsız olarak üretilebilir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da yapılabilmektedir.

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Çelik Prefabrik Ev Çelik Prefabrik Ev Çelik yapı sistemi ile büyük ve küçük ölçekli birçok yapı (sınai ve ticari yapılar, showroom binaları, marketler, spor salonları, benzin istasyonları vb) yapılabilmektedir. Çelik Yapı […]
  • Prefabrik Ev Daha Ekonomik KoleksiyonuPrefabrik Ev Daha Ekonomik Koleksiyonu Marmol Radziner Prefabrik, Los Angeles merkezli mimarlık ve inşaat firması bir bölümü Marmol Radziner, onun high-end tekliflerine modüler evler uygun bir hat ekliyor. Bir Billed […]
  • Prefabrik Villa AntalyaPrefabrik Villa Antalya Değişen kent şartları insaları her konuda olduğu gibi mesken edinme, yaşam alanı edinme konusunda da farklı arayışlara itmektedir. Bu noktada prefabrik ev fiyatları Antalya içinde […]
  • Çelik Konstrüksiyon Lüx EvlerÇelik Konstrüksiyon Lüx Evler Asia Prefabrik Çelik Konstruksiyon evler konusunda 1964 yılından beri edindiği tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Yaşamı Farklı Kılan modern Çelik Konstruksiyon […]
  • Sade ve Modern Prefabrik VillaSade ve Modern Prefabrik Villa Bir turizm ve kültür şehri olan Antalyada kent dokusu ve tarihine uygun yapıları kale içi dışında pek de görmek mümkün değil bir taraftan sahil şeridimizi güzelleştirdiği idda edilen […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.