Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik-Ev-Modelleri

Prefabrik ev almaya karar verdiğinizde doğal olarak ilk yaptığınız işlem internet üzerinden prefabrik hizmeti veren firmalar, prefabrik görselleri ve son olarak prefabrik fiyatları olacaktır.

Öncelikle ilk aşamada nasıl bir prefabrik konuta gereksinimiz var bunu düşünmeniz gerek. Kaç metre kare alana ihtiyaç duyacaksınız ve sahip olacağınız prefabrik hangi özelliklere sahip olmalı.. Bu kriterlerin değerledirmesini yaptıktan sonra artık istediğiniz kriterlerin fiyat aralığını kolayca saptayabileceksiniz.

Küçük bir prefabrik yapıya ihtiyacınız varsa 50m2 lik tek katlı bir prefabrik evin fiyatı yaklaşık olarak 20Bin TL civarında olacaktır. Daha büyük bir ev satın almak istediğinizde gene 75m2 ye kadar tek katlı bir eve sahip olabileceksiniz. Fakat m2 ye göre fiyat artışı  olacaktır. Ancak 30Bin TL civarında 75m2 prefabrik ev bulmanızda mümkün.. M2 yi arttırmak isteyen ancak tek katlı ev planını korumak isteyenler için fiyat 40Bin TL ye çıkacaktır.

Daha büyük ve iki katlı ev sahibi olma hayaline sahipseniz 100m2 den başlayan iki katlı prefabrik evleryaklaşık olarak 60Bin TL civarındadır. m2 nizi arttırmak istediğinizde dolayısıyla prefabrik ev fiyatlarında da doğru orantılı olarak bir artış söz konusu olacak. Örneğin 155m2 lik iki katlı prefabrik evler yaklaşk 90 Bin TL civarındadır. Tahimini bu fiyatlar kdv dahil fiyatlar değildir.

Benzer Prefabrik Modelleri

You may also like...