Firmalardan Prefabrik Villalar


Nestavilla’da 35 bin liraya
Villaları aratmayacak konforda prefabrik evler yapan Nestavilla, arsası olana 35 bin TL’ye konut yapıyor. Özellikle yazlık olarak talep gören evler ortalama 15 günde kuruluyor.  Vefa Group bünyesinde bulunan Nestavilla’nın Kurumsal Satış Yöneticisi Özgül Yücel, Nestavilla’nın daha çok yazlık konseptinde evler yaptığını vurguladı. Yücel, tek katlı binaların ortalama 15 gün, çift katlıların ise 20 günde montajının bittiğini söyleyerek, “100 metrekare tek katlı bir ev ortalama 35 bin TL’ye mal oluyor” dedi.
Bu konutların ömrünün de 30-35 yıl olduğunu dile getiren Yücel, çok dayanıklı malzemeler kullandıklarını ve bakımlarının da sadece boya olduğunu belirtti. Yaz yaklaşırken siparişlerin ciddi oranda artış gösterdiğini söyleyen Yücel, elinde arsası olan müşterinin ev tipini seçtikten sonra Nestavilla’nın 15 gün içinde teslimatı gerçekleştirdiğini belirtti.
Özellikle Nisan, mayıs aylarında showroom’larında yoğunluğun arttığını kaydeden Yücel, 100 kişilik profesyonel montaj ekiplerinin bulunduğunu belirtti. Konutların istendiği zaman basit şekilde sökülüp taşınabildiğine de değinen Yücel, “Fabrikada tüm detaylar çözülüyor. İnşaata gerek kalmadan ev parça parça monte edilerek kuruluyor” dedi.
Nestavilla’nın üç iklim bölgesinde kullanılabilir olduğunu belirten Yücel, özellikle yazlık konut olarak düşünülen Nestavilla’ya en büyük talebin elinde hazır arsası olan orta gelir grubundan ve emeklilerden geldiğini kaydetti. En fazla Şile, Ağva, Tuzla, Tekirdağ, Çanakkale ve İzmir’e ev kurduklarını belirten Yücel, “Samsun ve Sivas’a kadar da gittik. Samsun yaylalarında da varız” dedi.

Eston Villa’da 157 bin liraya
Eston, dilediğiniz arsa üzerinde, 17 farklı mimari seçeneği ile 10 yıllık taşıyıcı sistem garantisi verdiği ‘EV’leri 90 günde teslim ediyor! 110 metrekare ile 292 metrekare arasında farklı mimaride 17 ev tipi için fiyatlar 157 bin TL ile 487 bin TL arasında değişiyor. Tüm modellerde 120 aya varan banka kredisi avantajı sağlanıyor. Farklı ev tiplerinin yanı sıra, bina özellikleri ve yapı malzemelerinde de müşterilerine çok sayıda seçenek sunan Eston Villa’da her ev modelinin standart maliyeti arsanın yeri, konumu ve yapı malzemesi tercihlerine göre hesaplanıyor.
Ekol Prefabrik’te 14 bin liraya
Ekol Prefabrik’te 36 metrekare hazır villa 14 bin TL’ye, 42 metrekare hazır villa 16 bin TL’ye, 100 metrekare hazır villa 31 bin TL’ye ve 137 metrekare hazır villa 41.500 TL’ye satılırken; 100 metrekare dubleks villa 36.500 TL’ye, 120 metrekare dubleks villa 42.500 TL’ye, 156 metrekare dubleks villa ise 54 bin TL’ye satılıyor.
Ekol Prefabrik başlattığı kampanyayla konut bedelinin yüzde 50’sini peşin alıyor, kalan yüzde 50’yi sıfır vade ile 15 aya bölüyor. Buna göre peşinatlar 7 bin TL’den, taksitler 466 TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde teslimler 15 gün içinde yapılırken, vadeli ödemelerde 2 ile 3 ay arasında konutlar hazır hale getiriliyor. Ekol Prefabrik yurt içinde konut yaptığı gibi yurt dışında da hazır villalar yapıyor.
Hazır villalarda kullanılan ürünler Ekol Prefabrik’in garantisi altında bulunuyor. Fiyatlara zemin betonu, zemin kaplaması, sermaik işleri ve hazır mutfak dolapları dahil değil. İstanbul dışı şantiyelerde montaj ekibinin montaj süresinde yeme, yatma ve yol masrafları alıcıya ait.

 

Akel Prefabrik’te 9 bin liraya
Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde kurulan Akel Prefabrik, prefabrik ev, hafif galvaniz çelikten villa inşaatları, konteyner imalat ve montajı, şantiye binaları, ofis binaları alanında faaliyet gösteriyor. Akel Prefabrik, villaları 1 hafta ila 45 gün arasında teslim ediyor.
Akel Prefabrik’te 25 metrekare prefabrik villa 9 bin TL’ye, 50 metrekare prefabrik villa 12.500 TL’ye, 100 metrekare prefabrik villa 23 bin TL’ye, 120 metrekare dubleks villa 28 bin TL’ye satılıyor. Firma ayrıca ful çelik villa üretimi de yapıyor. Isı yalıtımının iki kat daha fazla olduğu çelik villaların metrekare birim fiyatı 450 TL.
Akel Prefabrik’te çelik villalar 30 ile 45 gün arasında, prefabrik villalar ise 1 hafta ile 10 gün arasında sahibine teslim ediliyor. İstenilen arsa üzerine monte edilen konutlar için yüzde 20 peşinatla Türkiye Katılım Bankası’ndan 72 aya yüzde 0,98 faizle kredi kullanılabiliyor. Peşinatlar 1.800 TL’den, taksitler 139 TL’den başlıyor.

 

Aryol Prefabrik’te 8 bin liraya
Aryol Prefabrik’te 25 metrekare hazır villa 7.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor
Aryol prefabrik, prefabrik ev, her türlü şantiye binaları, ofis binaları, hangar binaları, show room binaları alanında faaliyet gösteriyor. Ayrıca yeni ürünü Modd Panel ile estetik görünümlü villa tipi yapılar da üretiyor.
Aryol Prefabrik yapılarında, kar yükü 184 kg/metrekare ve rüzgar yükü 130 km/saat olarak hesap ediliyor ve Türkiye’nin her bölgesinde kullanılabiliniyor. Tüm prefabrik yapıları imalat hatalarına karşı 4 yıl garantili.
150 metrekare’ye kadar olan prefabrik evlerde KDV oranları yüzde 1 ve KDV dahil fiyatları 25 metrekare 7.900 TL’den, 33 metrekare 9.900 TL’den, 58 metrekare 14.700 TL’den, 102,5 metrekare 22.500 TL’den başlıyor. 150 metrekare’den daha büyük prefabrik evler için ise, yasa gereği KDV oranı yüzde 18’e çıkıyor. Yüzde 30 peşinatla Türkiye Katılım Bankası’ndan kredi kullanılabiliniyor. Peşinatlar 2 bin TL’den başlıyor. Konutlar 1 hafta içinde teslim ediliyor.

Incoming search terms:

  • akel prefabrik ev anasayfa

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Doğunun İlk Prefabrik Yapı Fabrikası Yoğun İlgi GörüyorDoğunun İlk Prefabrik Yapı Fabrikası Yoğun İlgi Görüyor Erzurum'da kurulan Doğunun ilk Prefabrik Yapı Fabrikası Emin Group Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Murat Soslu, "Prefabrik yapı talepleri her geçen gün artıyor. Tüketici 13 bin TL'ye […]
  • YYÜ’de prefabrik derslik açıldıYYÜ’de prefabrik derslik açıldı Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Eymir Kültür Vakfı'nın Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (YYÜ) yaptırdığı prefabrik derslik öğrenime açıldı. Van Vali Vekili Zafer Coşkun, YYÜ Zeve […]
  • Sade ve Modern Prefabrik VillaSade ve Modern Prefabrik Villa Bir turizm ve kültür şehri olan Antalyada kent dokusu ve tarihine uygun yapıları kale içi dışında pek de görmek mümkün değil bir taraftan sahil şeridimizi güzelleştirdiği idda edilen […]
  • Prefabrik konutların yıkımları başlandıPrefabrik konutların yıkımları başlandı Düzce'de 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999 depremlerinin ardından depremzedeler için oluşturulan prefabrikkonutların yıkımına başlandı. Konut sakinleri ile ekipler arasında çıkan arbedede […]
  • Çelik Prefabrik Ev Çelik Prefabrik Ev Çelik yapı sistemi ile büyük ve küçük ölçekli birçok yapı (sınai ve ticari yapılar, showroom binaları, marketler, spor salonları, benzin istasyonları vb) yapılabilmektedir. Çelik Yapı […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.