SÖZBİR ÇELİK YAPI

SözBir Çelik Yapı

Neden Çelik?

Estetik
Hayalleriniz gerçek olması için tasarlanan çelik ev modellerinde kullanılan orjinal malzemeler, sınırsız bir estetik zenginlik sağlar.

Hızlı
150 m2’lik bir evin ileri kaba teslim aşamasına geliş süresi sadece 20 gündür. Aynı büyüklükte betonarme binanın yapım süresi ise 6 aydır.

Uzun Ömürlü
Galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en üst seviyede olması nedeniyle yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.

Problemsiz
İnşaatlardaki belirsizlikleri, sürekli uzayan yapım sürelerini, maliyet artışlarını, kalifiye eleman sıkıntısını ve benzeri sorunları yok eder. Ayrıca çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.

Güvenilir
Çelik konstrüksiyon Amerikan Evleri yapımı konusunda Türkiye’ de ilk uygulamaları yapan, bugüne kadar yüzlerce uygulamaya imza atmış ve tek işi çelik villa yapmak olan ekiplerimiz tarafından yapılır.

Sağlıklı
Doğal ortamlarda var olan manyetik alan etkisini azaltmayarak uzun yıllar vücudumuzun sağlıklı bir sekilde çalışmasına yardımcı olur. Yüksek ısı ve ses yalıtımı sayesinde sıcak, soğuk ve ses gibi dıs etkilerden etkilenmememize yardımcı olur.

Hatasız
Çelik Konstrüksiyonun bütün parçaları, statik hesapları yapıldıktan sonra bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir. Üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılır, hata payı yok denecek kadar azdır.

Çelik yapıların nasıl yapıldığını anlatan bir video http://www.youtube.com/watch?v=LuN2zC-Wupc

http://sozbircelik.tr.gg

 

Incoming search terms:

  • sözbir çelik
  • sözbir prefabrik
  • SÖZBİR YAPI

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Sözbir Çelik Villa ModelleriSözbir Çelik Villa Modelleri Sözbir Çelik Villa Modelleri 120 metrekare
  • Sözbir Yapıdan Çelik Ev ModelleriSözbir Yapıdan Çelik Ev Modelleri Çelik, Ekonomiktir Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır. Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına […]
  • GÖKSALLAR İNŞAATGÖKSALLAR İNŞAAT GÖKSALLAR İNŞAAT Göksallar İnşaat 1999 yılında kurulmuş olup, inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın h er türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi […]
  • İNCEOĞLU ÇELİK YAPIİNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU Celik Yapi evleri galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde yüksek su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en […]
  • Çelik Villa ModelleriÇelik Villa Modelleri Çelik konstrüksiyon villalar hızı ve depreme dayanıklığı nedeniyle günümüzde rağbet gören bir yapı sistemidir. Aşağıda çelik konstrüksiyon villalara sahip olmanız için sıralanmış […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.