Çelikerler Çelik Konstrüksiyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Bartın Kumluca’da 1844 yılında sıcak demircilik ile iş hayatına başlayan Çelikerler, 2003 yılında şirketleşerek ÇELİKERLER LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. Geçmişten gelen tecrübesini günümüz teknolojisiyle buluşturan ÇELİKERLER, Çelik Konstrüksiyon imalatlarını 25.000 m² üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Çelikerler geniş makine parkı ve uzman teknik kadrosuyla, sektöründeki yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip ederek kendi alanında, dünya standartlarında kalite ve hizmet sunumunu temel ilkesi olarak benimsemiş ve bu alanda öncü firma olmayı hedeflemiştir.

Çelikerler, ÇELİKER Cami Kubbe Minare , ÇELİKER YAPI ( Prefabrik Ev-Çelik Konstrüksiyon Ev – Ağır Sanayi Yapıları – Konteyner – Şantiye Yapıları ) ve ÇELİKER Vinç-Nakliye hizmetleri ile kalitesini ve hizmet sınırlarını genişletmiş yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan Çelikerler , kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmektedir. Her projesinde önce insana değer veren Çelikerler, imalat ve montaj sahalarında İş güvenliği kurallarına uygun olarak projelerini hayata geçirmeye ve başarılarına yenilerini eklemeye devam edecektir.

Telefon : 3782638009
Cep Telefonu : 3782638009
Faks Numarası : 378 263 80 95

Web Sayfası : http://www.celikerler.com

Şehir : Bartın
Firma Adresi : Özel Organize Sanayi Bölgesi Kozcağız Yolu 3. Km / BARTIN

Incoming search terms:

  • çelik konstrüksiyon villa modelleri
  • çelik konstrüksiyon ofis

Benzer Prefabrik Modelleri

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.