Crown Deluxe’te Peşinat Yok Taksitler 18 Ay Sonra

Bahçeşehir’in rezidansı Crown Deluxe’de kaçırılmayacak bir kampanya başladı. Rezidans konforunun özgün mimari ve kaliteli işçilikle birleştiği Crown Deluxe’de konut alıcısı peşinatsız daire sahibi olurken 18 boyunca da taksitleri ödemiyor.
Babacan Yapı tarafından Bahçeşehir’de, bölgenin cazibe merkezinde inşası devam eden Crown Deluxe’de cazip bir kampanya başladı. Düzenlenen kampanyada, Crown Deluxe’den 0 peşinatla daire sahibi olan konut alıcısının 18 ay boyunca taksitlerini Babacan Yapı ödüyor ve dekontlarını evine gönderiyor. Konut sahibi ise ödemelere 19. ayda başlıyor. Bölgeye oranla düşük fiyatlarla satışların devam ettiği projede başlatılan bu kampanyayla taleplerdeki artış hızlandı.
400 rezidans dairesinden ve 40 adet alışveriş ünitesinden oluşan proje TEM Otoyolu gişelerine direkt bağlantı yolunda yer alıyor. Çevresi okullar, hastaneler ve alışveriş alanlarıyla çevrili olan projenin yakınında, Akbatı Alışveriş Merkezi, Fransız Sokağı, Medical Park Hastanesi, Festival Park ve 20 bin metrekarelik alana sahip Club İstanbul spor kulübü yer alıyor.
Estetik mimarisiyle dikkat çeken Crown Deluxe, 24 katlı kulelerden oluşuyor. Rezidans ve bahçeli teras konseptindeki projede 1+1’den 4+1’e kadar sunulan daire seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediliyor. Projenin üst katlarındaki daireler Bahçeşehir bölgesi, Küçükçekmece ve Büyükçekmece Gölü manzarasına sahipken projede Exclusive Panorama olarak tanımlanan çok geniş teraslı özel daire seçenekleri de sunuluyor. Projenin spor kompleksinde ise fitness salonu, spa, solaryum ve açık yüzme havuzları yer alıyor.
Geniş resepsiyon alanından giriş yapılarak yüksek hızlı asansörlerle evlere erişimin sağlandığı projenin dairelerinde, lamine parke uygulaması, duvarlar için Amerika’dan özel olarak ithal edilen tekstil tabanlı kağıtlar, led aydınlatmalar, daire içerisinden asansör çağırma, akıllı intercom sistemine entegre edilmiş hırsız alarmı, yangın alarmı ve sprinkerli yangın söndürme sistemleri standart olarak uygulanırken, kat erişimli kapalı otoparklar da dikkat çeken bir diğer özellik olarak öne çıkıyor.
Bölgenin rezidans kalitesindeki en uygun fiyatlı ve en donanımlı projesi olmasıyla yoğun ilgi gören projenin satıştaki 1. etap fiyatları 163 bin TL’den başlıyor.
Babacanyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Babacan; “Tüm Crown zincirinde geniş m2 ve lüks dış ve iç mimari konsepti ile karşılaşan müşterilerimizi ödeme zorluğu yüzünden geri çevirmemeye çalışıyoruz. Bir firma olarak gücümüzü, “Ev sahibi olmamız imkansız” cümlesini tersine çevirip “EV SAHİBİ OLMAMAMIZ İMKANSIZ” dedirtiyoruz. Tüketici, dairesinin içine oturmadan hiçbir ödeme yapmayarak, 18 aylık banka taksitlerini de firmamızın finansmanından karşılayarak, tüketiciyi çok uygun imkanlarla lüks bir konfora kavuşturuyoruz. Dairesine taşınmadan ödemelerine başlamayan konut alıcısının 18 ay boyunca ödenen taksitlerinin dekontlarını da daire sahibinin adresine gönderiyoruz” dedi.
Bölgedeki 3 bin 500 TL ila 4 bin TL civarındaki metrekare fiyatlarının Crown Deluxe’de yarı seviyelerinde uygulandığı bin 750TL ila 2 bin 500 TL olan fiyatları tüketiciye, vade farksız taksit seçenekleri, nakit alımlarda uygulanan %10 indirim imkanı, 18 ay boyunca taksit ödemeksizin ve 0 peşinat şeklinde düzenlenen 4 farklı seçenek ile sunan Babacan Yapı, Crown Deluxe’ün satışlarında %40 seviyesine ulaştı.
Birinci sınıf işçilikle ve malzemeyle inşa edilen projenin temel atma çalışmalarında fore kazık sistemiyle zemin güçlendirmesi öncesinde nadiren uygulanan Strain Gauge zemin yükleme deneyi yapılarak zemine en uygun kazık ebatları ve adetleri belirlendi. İnşaatın hızla başladığı projede teslimler 2013’ün sonbaharında yapılacak.

Benzer Prefabrik Modelleri

  • İka Yapı Prefabrikİka Yapı Prefabrik İka yapı'nın tek katlı Manolya,Kavak,Zambak,Göknar,Palmiye,Akasya ve Sedir hazır evlerinin büyüklüğü 37 ile 145 metrekare arasında değişiyor.Çok katlı modellerse Söğüt,Ladin,Çınar ve Selvi […]
  • Sur Yapı Kentsel Dönüşüm İçin Süre Önerisi GetirdiSur Yapı Kentsel Dönüşüm İçin Süre Önerisi Getirdi Sur Yapı, proje geliştirdiği bölgelerde çevre parsellerle anlaşarak kentsel dönüşümüne yöneldi. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “5 dönüm araziye değer katmakla, 30 dönüm […]
  • Taksitli Prefabrik Evler NestavillaTaksitli Prefabrik Evler Nestavilla Ayda 488 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı Pratik hazır konut markası Nestavilla, ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi yaklaşık 15 gün […]
  • Konut Projeleri 2013Konut Projeleri 2013 VADİ İSTANBUL Aydınlı Grup, Avrupa Konutları ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Vadistanbul projesine özel Seyrantepe metrosuna bağlantı oluşturulacak. Yeni yapılacak […]
  • Dolmabahçe Sarayı Duvarları ÇatladıDolmabahçe Sarayı Duvarları Çatladı Sultanahmet'in minareleri arasından fırlayan gökdelenler tartışılırken İstanbul siluetine bir bıçak da Beşiktaş'ta saplandı. Başbakanlık Ofisi'nin dibindeki 14 katlı otel, Dolmabahçe […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.