Dağ üzerinde pire: Sürdürülebilir Retreat Slopes Hits

 

Bunu almak için yönetmek durumunda, bu dağ manzarası ve ev konforu gibi birçok olanaklar   sunar ama Alpleri’nde  onun yerine güvencesiz görünümlü levrek yükseklik katar..Tübülerdağ hayatta tekke off-site fabrikasyon ve helikopter tarafından dağda onun yerine helikopterle inşa edilmiş muazzam bir yapıdır . Maceraperestlerin kaçırmaması gereken özellikleri ve heyecanları yanında getiren bir yapı aynı zamanda temiz havanında bol bulunduğu yerde bulunması büyük bir avantaj olarak kaydedilmelidir.

LEAP factory tarafından Yeni Refuge Gervasutti dağcılar ve dağcılar için bir sığınak olarak Mont Blanc aralığında kurulmuştur.Pod dış üzerindeki kırmızı kazak türü desen kbir mesafeden üçük  kaçamak yapmak içim yaklaşırken dağcılar için görsel bir rehber sağlayan, çevre dostu insanları ayırt etmek için yardımcı olur.

Birkaç uzay çağı malzemele ile karşılacaksınız . Ranza ve depolama alanları dağa yakın, bölmenin arkasına sıkışmış olarak bulacaksınız .

Yapının ön konsol segmentinde büyük bir pencereye sahip, mutfak ve yemek alanı büyük bir alanı  işgal edilir. Bu pencereden nefes kesici bir manzarayı göreceksiniz ,diğer taraftan dağa tırmanışa özendiren eşsiz yapısı sizi kendinizden geçirecek kadar gösterişlidir.

Eğer yüksekten veya yola devam etmekten endişeleniyorsanız Hikersentegre bir PC POD ile hava ve dağ koşullarını kontrol edebilirsiniz.

LEAPfactory onun dünya dostu iltica Gervasutti mimarisi ekiplerininin yaklaşımı etkileyici değil diye bilinmektedir. Bu çevreye en az etkisi olan çevre dostu malzemelerden inşa edilmiştir. Şirket şu anda bu gibi uzak yerlerde oldukça zahmetli umutları olan insan atıkları ve diğer barınaklar, elden çıkarmak için en sağlıklı, verimli, çevre yolu çalışması ile ilgili projeler üzerinde çalışıyor.

Bölmenin üst istasyon, hava durumu izleme ve elektrik çekilmek için diğer minimum gereksinimleri çalıştırmak için gerekli tüm gücü sağlar . Yeterli ölçüde doğal ışık gün boyunca ön yan camlar sayesinde  hiçbir yapay aydınlatma o anda gerekli yoktur .

 Yeni barınak Gervasutti dairelerin çoğunun gıpta olduğu bir iç sahiptir. Zengin ormanları, temiz hatları ve sade renklerle sıcak bir retrofuturistic dağcılar …Sadece kaldıktan sonra  eğer gitmek zorunda olursanız bırakmak istemeyeceğiniz  bir yapıya mevcuttur .

 

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Çelik Prefabrik Ev Çelik Prefabrik Ev Çelik yapı sistemi ile büyük ve küçük ölçekli birçok yapı (sınai ve ticari yapılar, showroom binaları, marketler, spor salonları, benzin istasyonları vb) yapılabilmektedir. Çelik Yapı […]
  • Paradise Çerçeve: Çağdaş Ev Yeşil Beton BahçeParadise Çerçeve: Çağdaş Ev Yeşil Beton Bahçe Meyveli ağaç ortasında cennte gibi çevrede yer alan bu modern prefabrik beton her taraftan yapısını genişletilir yeşillik büyüyen modüler  mevcut. stratejisi, modern tasarımı ile en […]
  • Modern Rüya : Çocuklar İçin Bir Ağaç EvModern Rüya : Çocuklar İçin Bir Ağaç Ev   Orada bir arka bahçede ağaç evin arkasında sihirli bir yöntem olduğunu ve çocuklar için katılımcı bir eğitim,oyun-eğlence  deneyimi sunan ve yanı sıra yetişkinler için huzur […]
  • Magic Cam: Şeffaf Levha Şeffaf Bir Çevre için bir anahtar çevirinMagic Cam: Şeffaf Levha Şeffaf Bir Çevre için bir anahtar çevirin   Sıradan cam iki dış tabaka arasında sıkışmış geleneksel ışık anahtarları ile sıvı kristalpolimer uzaktan kumanda ile ya da aktif hale getirilebilen membranlar, (opak) […]
  • Prefabrik Ev Daha Ekonomik KoleksiyonuPrefabrik Ev Daha Ekonomik Koleksiyonu Marmol Radziner Prefabrik, Los Angeles merkezli mimarlık ve inşaat firması bir bölümü Marmol Radziner, onun high-end tekliflerine modüler evler uygun bir hat ekliyor. Bir Billed […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.