Dülger Prefabrik Ltd.

 

 

 

 

 

 
Ürettim Alanları : | Prefabrik Ev | Çelik Ev | Konteyner | Kabin | İş Yeri
Hizmet verdiği İller : | İstanbul
Telefon : 0 (216) 483 26 60

Hakkımızda
Kurucumuz Mehmet DÜLGER 1975 yılında EAS Akü fabrikasında iş hayatına başladı. 1976-1978 yıllarında treyler ve şase üstü imalatı yapan Büyükdere Borankay firmasında, 1978-1982 yıllarında treyler imalatı yapan Tırsan Treyler firmasında bulundu.
1983 yılında İstanbul Kartal’da 45 m2 lik küçük bir atölyede Römorksan Treyler Römorkları San. ve Tic. adı altında bir şahıs firması olarak treyler üretimine başlamıştır. Bu süreç zarfında 1986 yılına kadar Tırsan Treyler firmasına da fason üretim gerçekleştirmiştir.
1987 yılına gelindiğinde iş değişikliği yaparak ve şahıs firmasının unvanını da Dülger Metal Prefabrik Yapılar İnş. San. ve Tic. şeklinde değiştirerek bugünkü prefabrik yapılar sektörüne geçiş yapılmıştır.
1994 yılında Dülger Metal Prefabrik Yapılar İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla şirketleşen firmamız bu tarihten itibaren hızla büyümeye ve ilerlemeye başladı. 1997 yılından sonra halen bulunduğu İstanbul Pendik’teki tesislerinde üretimini devam ettirmektedir.
DÜLGER PREFABRİK bugün 8000 m2 lik entegre tesisinde Türkiye’nin dört bir köşesinden Afrika’nın en ücra köşelerine kadar A’dan Z’ye hafif prefabrike yapılar üretip kurmaktadır.
2001 yılında otomatik Cnc makinaları bünyesine katarak üretim kapasitesini ve dışa bağımlılığı azaltan Dülger Prefabrik, 2010 yılına kadar tesislerine katmış olduğu son model ve otomatik makineler ile bugün neredeyse hiçbir yarı mamulünü dışarıdan almamaktadır.
2006 yılında ISO 9001:2000 Kalite belgesini alarak başarılarını Avrupa standartlarına taşıdı.
2008 yılında NICEHOME isimli konut üretim markasını oluşturdu ve bu markayla piyasaya ekonomik ve kalıcı konutlar sundu. NICEHOME da geliştirdiği yenilikleri NICE-CON ile konteyner üretimine, NICE-OFFICE ile endüstriyel yapılar üretimine aktardı.
2009 yılında ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001 belgelerini alarak kurumsal yapısını daha da güçlendirdi.
2010 yılı sonlarına doğru ürettiği panel kapılar, mutfak dolapları, banyo dolapları ve pvc doğramalarını piyasaya ZAHARA markasıyla sundu.
Tüm üretim ve montaj faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Dülger Prefabrik, bugüne kadar yaptığı işler neticesinde sektörünün marka isimlerinden birisi halinde geldi.
Dülger Prefabrik, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası, İhracatçılar Birliği, Tuskon, Marifed, İviad üyesidir.

Benzer Prefabrik Modelleri

  • DOĞUŞ SAÇ KONTEYNERDOĞUŞ SAÇ KONTEYNER DOĞUŞ SAÇ KONTEYNER Prefabrik, Konteyner, Prefabrik yapı imalatı Alanlarında tecrübeli firma olanDoğuş Boru Profil San. ve Tic. Ltd. Şti. sektörel deneyimleri yeterli bir yönetim ve […]
  • GÖKSALLAR İNŞAATGÖKSALLAR İNŞAAT GÖKSALLAR İNŞAAT Göksallar İnşaat 1999 yılında kurulmuş olup, inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın h er türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi […]
  • İNCEOĞLU ÇELİK YAPIİNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU Celik Yapi evleri galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde yüksek su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en […]
  • BETOYA PREFABRİKBETOYA PREFABRİK BETOYA PREFABRİK Prefabrik, betoya, yapı, inşaat ,Betoya Manisa ili, Turgutlu ilçesinde, İzmir-Ankara Devlet Yolu 50. km’de 138.500 m2 açık 11.000 m2 kapalı alanda 1967 yılında kurulmuş […]
  • YMP PREFABRİKYMP PREFABRİK YMP PREFABRİK Firmamız 15.01.1999 yılında yasin metal prefabrik sanayi adıyla şahıs firması olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz, 10.06.2007 yılında Ymp Prefabrik İnş. San. Tic. Ltd Şti […]

You may also like...