EMP KONTEYNER VE PREFABRİK

EMP KONTEYNER VE PREFABRİK

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve toplam kalite yönetimi anlayışı ile prefabrik yapı ve konteyner imalatı konularında Sultanbeyli’de hizmet vermektedir.

Hızlı İmalat + Kolay Montaj + Güvenlik = Konteyner Çözümleri
Konteyner Montaj
2007 yılında kurulan Emp Yapı Metal ve Prefabrik, sektörün öncü firmalarından biri olmak amacıyla Toplam Kalite Yönetimi ilkesi ile ürün ve hizmet üretmektedir.

Emp Yapı, konteyner üretiminde Ofis konteyneleri, Wc -Duş konteynerleri, Yemekhane ve Yatakhane konteynerleri, Depo, Bekçi kulubeleri, Şantiye konteynerleri imalatını yanında ikinci el konteyner satışı, konteyner kiralaması konularında sektöre ve son kullanıcılara hizmet vermektedir.

Firmamız , konteyner imalatının yanında prefabrik yapı ve prefabrike bina imalatı, modüler kabin imalatı, su deposu imalatı da yapmaktadır.

Estetik + Ergonomi + Güvenlik = Prefabrik Yapılar
Konteyner Montaj
Ürün gruplarımızdan biri de sac ve profildir; Sac, Profil, Lama, Köşebent, NPU, NPI, Demir, Boru, sac grubu ürün satışı yapmaktadır.

Günümüzde artık Konteyner sektörünün genişliği göz önünde bulundurulduğunda küreselleşen ekonomilerde Konteyner ve prefabrik yapılar önemli bir yer tutar.

Konteyner halkımız arasında çeşitli isimlerle tanınmakta bunlardan bazıları; Konteyner ev Konteyner konut, Konteyner yapı, depo konteyneri, şantiye konteyneri, koğuş konteyneri, Konteyner Yemekhane, Konteyner Ofis, Konteyner Wc, Konteyner Duş, gibi isimlerle Bilinen Konteyner artık çağımız teknolojisi ile insanlara daha hızlı ve rahat kullanım sunmaktadır. Konteyner çelik kafesi ile şantiye alanlarında çalışanların güvencesi ve vazgeçilmez barınağı olmuştur.

Demir Profiller, Sac grubu = Metal Grubu
Konteyner Montaj
Ses İzolasyonu, sıs izolasyonu ve nem izolasyonun yanında kolay kurulan tesisatları ile de ev konforunu aratmayan Konteyner ve prefabrik yapılar modern yaşamın vazgeçilmezleridir

Konteyner en önemli hizmetini de pratik kurulum ve montajı ile deprem konutlarında vermektedir. Yaşamsal desteği ev konforunda kullanımıyla deprem bölgesindeki insanların sıcak ilgisini haklı olarak üzerine çeken Konteyner güven veren yapısı ile insanlara huzur vermektedir.

EMP METAL & PREFABRİK olarak insanlarımıza ticari kaygı gütmeden Konteyner ismini tanıtma gayretimizin sizler tarafından taktirle karşılanması bizleri fazlası ile memnun etmektedir.

Tüm üretimimiz olan ürünlerimiz kalite standartları, ulusal ve uluslararası normlarda üretilmektedir.

 

EMP KONTEYNER VE PREFABRİK ÜRÜN GRUPLARI

 

 • Prefabrik Yapı İmalat ve Uygulama
 • Konteyner Montaj
 • Konteyner İmalatı
 • Konteyner Montaj
 • Modüler Kabin Çözümleri
 • Konteyner Montaj
 • Su Deposu İmalatı
 • Konteyner Montaj
 • Sac Grubu
 • Konteyner Montaj
 • Demir Profil
 • Konteyner Montaj

EMP KONTEYNER VE PREFABRİK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres :Parseller Mevkii Merve Sok. No:1 Balçık / Gebze Kocaeli

İstanbul Fab.
Telefon 0216 685 11 24
Gebze Fab.
Telefon : 0262 751 35 33
Faks : 0262 751 35 44
Gebze Fab.
Cep 0532 176 65 06
İstanbul Fab.
Cep : 0532 176 65 05
E-Posta : info@empkonteyner.com
Web : www.empkonteyner.com

Benzer Prefabrik Modelleri

 • İTİNA PREFABRİK KONTEYNER 1972 yılında çırak olarak başladığı karoser ve tanker imalatını 12 yıl süren çıraklık ve kalfalık döneminden sonra kendi atölyesini 1984 yılında İTİNA KAROSER […]
 • HEBO YAPIHEBO YAPI HEBO YAPI Hebo Yapı A.Ş. HEKİM HOLDİNG kuruluşu olup, 1996 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren lider bir kuruluştur.Hebo Yapı A.Ş., 1996 'dan bugüne galvaniz saçtan […]
 • İNCEOĞLU ÇELİK YAPIİNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU Celik Yapi evleri galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde yüksek su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en […]
 • DOĞUŞ SAÇ KONTEYNERDOĞUŞ SAÇ KONTEYNER DOĞUŞ SAÇ KONTEYNER Prefabrik, Konteyner, Prefabrik yapı imalatı Alanlarında tecrübeli firma olanDoğuş Boru Profil San. ve Tic. Ltd. Şti. sektörel deneyimleri yeterli bir yönetim ve […]
 • BOREVBOREV BOREV Bolu Orman Evleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Olarak firmamız 1994 yılından beri tamamen yerli makine, malzeme ve işçilikle kütük ev imalatı yapmaktadır. Ayrıca […]

You may also like...