Ender Çelik Yapı

 

 

 

 

Ürettim Alanları : | Prefabrik Ev
Hizmet verdiği İller : | İstanbul
Telefon : 216 389 09 50

Hakkımızda

Firmamız, oluşturduğu kalite, hız ve ekonomik model yaklaşımındaki, uzun ömürlü ve kalıcı ürünler için, gelişen ürün teknolojilerinin ülkemiz şartlarına adaptasyon çalışmalarını ,bilimsel bir yaklaşımla sürdürüyor.
Ender Çelik Yapı Mühendislik olarak, galvaniz çelik karkaslı prefabrik konutlar üretiyoruz. Sektörle ilgili bilgi birikim ve deneyime sahip olan firmamız, bünyesindeki uzman kadrosuyla güvenli, kaliteli, estetik ve ekonomik olarak ülke genelinde özellikle galvaniz çelik karkaslı kaynaksız sistem prefabrik üretimine getirdiği çağdaş standartla, müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmış bir firma olmanın farklılığını yaşıyor.

Geliştirdiğimiz ürünlerimizde yapısal sağlamlık, yangın, deprem, sel, vb doğal afetlere karşı güvenli ve emniyetli modellerimizle güvenli, kaliteli, estetik ve ekonomik olarak müşterilerin istekleri doğrultusunda uzman kadromuzla 10 yıldır prefabrik konut yapımına titizlikle attığımız imzayı, müşteri memnuniyetiyle ‘fark yaratarak’ referansa dönüştürmenin haklı gururuyla geleceğe taşıyoruz.

Konusunda uzman deneyimli teknik kadromuzla; kalıcı, modern, şık dizaynlı ekonomik yapıları, ileri teknoloji imkanları ve hızlı üretim sistemimiz ile hayata geçiriyoruz.
Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.
Ender Çelik Yapı olarak, profesyonel ekip-ekipmanlarıyla çelik konstrüksiyon yapıların çeşitli alanlarında, imalat ve montaj aşamalarını, teknik uygunluğu ile sağlam bir şekilde titizlikle tamamlıyoruz.
Ender Çelik Yapı’da yapılar, prefabrik konutlar, Amerikan tarzı konutlar, dubleks konutlar, tek katlı konutlar şeklinde müşteri diyaloğu ve istekleri doğrultusunda hazırlanıyor. Prefabrik ofisler, cumbalı ofisler, şantiyeler, yemekhane, yatakhane, yaşam konteynerleri gibi hafif çelik yapılar, ayrıca,endüstriyel yapılar, hangarlar gibi ağır çelik konstrüksiyon yapılarda gücünü ve başarısını kanıtlayan firmamız ile, müşterilerimizin memnuniyetinden doğan gücümüzden kaynaklanan güven ve referans ile daha ve modern ve çağdaş estetik yapılar sunuyoruz.
Global dünyanın hızına yetişebilmek için her koşul ve amaca uygun model seçiminde ve kurulmasında, sizleri en üstün teknolojiyi inşaat bilgi birikimi ile amaç edinerek sunuyoruz.
Tüm teknik ve teknolojik donanımlara sahip altyapımız ve insan odaklı, kaliteye değer veren yönetim anlayışımız ve çeliğin önemi, avantajları ile yüksek standartlarda hayatın kalitesini artırarak güven dolu yarınlar sunuyoruz.

Incoming search terms:

  • amerikan tarzı prefabrik ev fiyatları

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Kent Prefabrik Konteyner AnkaraKent Prefabrik Konteyner Ankara KONTENYER PREFABRİK BİNA HANGAR KOĞUŞ SİSTEMLERİ müşteri isteklerine uygunluk özenle göz önüne alınmaktadır.Ürettiğimiz konteyner ve prefabrik ev üniteleri, iç tasarım ve dekorasyonu, […]
  • Karmod PrefabrikKarmod Prefabrik     Ürettim Alanları : | Prefabrik Ev | Çelik Ev | Konteyner | Kabin Hizmet verdiği İller : | İstanbul Telefon : 2163922045 Hakkımızda Karmod 1986 yılında start […]
  • ENDER ÇELİK YAPIENDER ÇELİK YAPI ENDER ÇELİK YAPI Farkımız tarzımız” ilkesiyle müşteri memnuniyetini referansa dönüştürdük Ender Çelik Yapı Mühendislikte, müşteri memnuniyetindeki doğru kurgulanmış iş modelleri ve buna […]
  • Prefabrik Ofis ModelleriPrefabrik Ofis Modelleri Bir, iki ve üç katlı ofisler istenilen bir alana kurulabilir. Prefabrik ofisin yüksek mukavemetli,  tüm parçaları üzeri boya kaplamalı alüminyumdan yapılmıştır. Prefabrik ofis modellerinde […]
  • Prefabrik  Kurum ve KuruluşlarPrefabrik Kurum ve Kuruluşlar Şantiye mobilizasyonunda yer alan ofis yapıları ve        çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından genellikle kalıcı olarak yaptırılan binalar bu kategoride yer almaktadır. Prefabrike […]

You may also like...