Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri

karmod prefabrik

karmod prefabrik

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri

Karmod 1986 yılında start alan ilk gün heyacanıyla gerçekleştirdiği üretim anlayışıyla bugün 58 ülkeye ihracat gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Karmod’u bu başarıya taşıyan en önemli unsurlar profesyonel iş disiplini ile çalışan ekibine duyduğu güven, hammadde ve üretimde kalite anlayışı, gelirinin önemli bir bölümünü üretim kalitesini artırmak için teknolojik yatırımlara ayırması ve en önemlisi de müşteri memnuniyetinden duyduğu mutluluktur.

Karmod marka ve kalitesinin oluşumunda şüphesiz özveri ile çalışan personelinin katkısı çok büyüktür. Bu nedenle Karmod’un en önemli varlığı çalışanlarıdır. Karmod personelini düzenli periyotlarla sürekli eğitmektedir. Karmod Prefabrike Yapı Teknolojisi ürünlerinin dünyada çok tercih edilme nedenlerinden biri de kaliteye verilen önemdir. Karmod’da en başta hammaddeden tüm üretim detay aparatlarına kadar her malzemenin kalite standartlarında olma zorunluluğu vardır. Karmod olarak malzeme kalitesinde gösterdiğimiz titizliği tüm üretim ve montaj aşamalarında da özenle sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz. Karmod prefabrike yapı teknolojilerinde önemli bir dünya markası olmanın verdiği güven ve bilinçle gelirlerinin önemli bir bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ve teknolojik yatırımlara ayırmaktadır. Bu durum Karmod’un hem üretim kalitesini artırmakta hem de fiyat avantajı olarak müşteriye yansımaktadır.

KARMOD uzun yılların bilgi birikimi ile alanında lider firmalar arasında yer alan KARTAL Şirketler Grubu’nun prefabrike yapı teknolojilerinde yapı tasarımı ve üretimi yapan bir markasıdır.

KARMOD prefabrik evler, prefabrik şantiye binaları, prefabrik ofisler, fabrikalar, çelik evler, yaşam ve şantiye konteynerleri ve kabin üretimi gerçekleştirmektedir.

13.000 m2 alana kurulu modern fabrikasında; otomatik üretim sistemine dayalı modern tekniklerle üretim yapan KARMOD, dünya genelinde kurduğu satış ağıyla sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir.

KARMOD, kaliteli, dayanıklı, estetik en önemlisi ise ekonomik hazır konut olarak da adlandırılan prefabrik yapıları her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa etmektedir.

Konteynerde ise, standart konteynerin yanında demonte konteyner üretimiyle de özellikle ihracata dönük iyi bir atılım gerçekleştirmiştir.

KARMOD Kabin üretiminde de sektörde lider konumdadır. Kabin üretimi arasında güvenlik kabinleri, WC-duş kabinleri, çok amaçlı geniş kabinler (büfeden taksi durağına, muhtarlıktan sağlık kabinine kadar)’in yanı sıra KARMOD’un yeni ürünü olan Metropol kabinleri sayabiliriz.

Satıştan projeye, imalattan sevkiyata, montajdan proje teslimine kadar en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etme gayretimiz daima bizi farklı kılan ilkemiz olacaktır.

KARMOD tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensiplerinin ve etik değerlerin ısrarlı bir uygulayıcısıdır.

Karmod kalitesini tercih eden tüm dünyadaki müşterilerine teşekkürü bir borç bilir.

Aylık Üretim Kapasitemiz:

Prefabrike yapılarda: 25.000 M2

Çelik Ev: 3.000 M2

Yaşam konteynerleri: 400 Adet

Karmod Kabin: 500 Adet

Neden Karmod?

1986’dan bugüne birikim

Karmod’un bugün geldiği konumda, geride kalan 23 yılın tecrübesi tartışılmaz.

ISO kalite sistemi

Karmod, birikiminin yanına ISO 9001 kalite belgesini katarak modern yapılar üretmektedir.

Hammadde ve yarı mamül

Karmod, üretimlerinde kullandığı hammadde ve yarı mamülde yüksek kaliteli ürünlere yer verir.

Modern üretim tesisi ve kapasite

Karmod projelerini, 13.000 m2 alana kurulan modern üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

 

Uluslararası taşıma standartları

Karmod Türkiye ve dünyanın değişik bölgelerine gerçekleştirdiği üretimlerini demonte özelliğiyle tır, uçak, gemi, tren gibi araçlarla uluslararası taşıma standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Farklı iklim koşullarına uygun

Karmod, üretimlerini farklı iklim koşullarına dayanıklı nitelikte gerçekleştirmektedir. İster Sbirya ister Sudan, Kanada veya Hindistan olsun Karmod için hangi iklim koşulu olursa olsun farketmez.

58 ülkede Karmod

Karmod kalitesiyle; bugüne gelindiğinde 58 ülkede ürünü bulunan bir marka konumundadır.

Ve en büyük değerimiz çalışanlarımız

Karmod’un bu güne gelmesinde en önemli pay kuşkusuz mimar-mühendisleri, teknik ekibi ve uzman kadrosuna aittir.
Türkiye’nin prefabrik hazır ev üreticisinden büyük kampanya. İnşaat firmaların projelerine göre prefabrik şantiye ve ofis yapıları 27 yıldır çözüm üretiyoruz.

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Çelik Prefabrik Çelik Prefabrik ÇELİK PREFABRİK 2009 yılında prefabrik yapılar - Çelik Yapılar ve Konteyner inşaa etmek amacıyla kurulmuştur. 300m2 kapalı 500m2 açık toplama 800 m2 alanda profesyonel anlamda kendi […]
  • KabinKabin Kabin Dünya’da kabin denildiğinde akla gelen isim Karmod’dur. Polyester güvenlik kabinlerinde 1986 yılından bugüne üretim tecrübemizle Dünya’da 70’in üzerinde ülkede Karmod kabin […]
  • YurtDışından Prefabrik EvYurtDışından Prefabrik Ev Amerikan prefabrik ev fiyatları konulu bu yazımızda Amerikan evleri ile ilgili bilgiler ve amerikan ev modellerimizi bulabilirsiniz.Amerikan evleri ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan ev […]
  • Emel Prefabrik ve Çelik Yapı SanayiEmel Prefabrik ve Çelik Yapı Sanayi Firmamız 1977 Yılında Bandırma'da EMEL İNŞAAT Adı altında kurulmuş olup Güney Marmara bölgesinde faaliyet göstermektedir.   Halen İnşaat yapımı ve inşaat malzemeleri üretim ve satışını […]
  • Galveniz Karkaslı Tek Katlı Ofisler BETOPANGalveniz Karkaslı Tek Katlı Ofisler BETOPAN GALVENİZ KARKASLI TEK KATLI EVLER DIŞ CEPHE:BETOPAN-BETOPAN M2 ÖZELLİKLER FİYATIMIZ 039 - 1150 M2 ŞANTİYE BİNASI 210.000 TL 040 - 225 M2 DUŞ VE WC'Lİ YATAKHANE […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.