Konya Prefabrik Firmaları

PLT ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ

Fonksiyonel, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları üretmek amacıyla faaliyet gösteren firmamız ürün yelpazesinde prefabrik evler, konteynerler ,plastik ve metal kabinler, bahçe ekipmanları, park ve sosyal alan gereçleri bulundurmaktadır.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunmayı ilke edinmiş firmamız her geçen gün büyüyen üretim kapasitesi ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaya devam etmektedir.

PLT ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ ÜRÜN GRUPLARI

 • Konteynerler
 • Prefabrik Evler
 • Kabinler
 • Çelik Evler
 • Şantiye Binaları
 • Satış Ofisleri
 • Kamelya-Masa-Bank
 • Salıncak ve Oyun Parkları
 • Park & Bahçe Ekipmanları

PLT ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres :Horozluhan Mahallesi Karatay Sanayii Erkan Caddesi No:16 Selçuklu / KONYA
Tel. : +90 332 234 00 25
Faks : +90 332 234 00 85
Web www.pltcelikyapi.com
E-Mail bilgi@pltcelikyapi.com

ÇALIŞKAN APALILAR

Ferforje, Çelik Yapı ve Prefabrik yapı imalat sektöründe göstermektedir.

Faaliyetine 1978 yılında başlayan firmamız, geçen zaman içinde ürün yelpazesini genişleterek, ürünleri arasına Çelik ve Prefabrik yapı ürünlerini de almıştır.

Şirketimiz; mutlak kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle birlikte nitelikli ürünleri en iyi fiyat avantajlarıyla birleştirerek sektöründe haklı liderliğini devam ettirmeyi ve kaliteden vazgeçmeyen kaliteli müşteri portföyünü arttırmayı hedeflemektedir.

Demir doğrama, Ferforje uygulamaları, Çelik Yapılar, Hayvan Durakları ve Prefabrik yapılar (Şantiye yatakhane ve yemekhaneleri, Bekçi Kulubeleri, Prefabrike Ev) alanında anahtar teslimi projeler üreterek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle; pek çok şahıs, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet verilmiştir.

İmalatını yaptığımız Demir doğrama ferforje ürünlerimizi kısaya sayacak olursak; Pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul v.s. kapıları, küpeşte merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, pencere ve merdiven korkuluklarından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İmalat sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

ÇALIŞKAN APALILAR ÜRÜN GRUPLARI

 • Duvar Korkuluğu Pencere Korkuluğu
 • Ferforje Kapı
 • Prefabrik Yapılar
 • Çelik Yapılar Hayvan Durağı

ÇALIŞKAN APALILAR İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRESİMİZ: Meram Sanayi Sitesi İbreli Sokak No: 26 Meram – KONYA
TELEFON 332 322 72 27
GSM 533 771 80 10
GSM 542 321 13 83
E-MAİL bilgi@caliskancelikcati.com

GÖKSAN PREFABRİK

GÖKSAN; 2004 yılında buyana Prefabrik Yapı Sektöründe faaliyet göstermektedir. Hafif prefabrike yapıların tanıtımı ve kullanımını fazlalaştırmak amacıyla, konteyner , hangar , çelik konstrüksiyon, fabrika binası ve hafif galvaniz binalar ile günümüzde üretim ağını genişletmiş ve sizlerin kullanımına sunmuştur.

MİSYONUMUZ;
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, öncelikle ulusal pazarda kaliteli ürün ve hizmetler sunmak,çevreye saygılı ve korunmasına özen gösteren ve paydaşlar için hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ;
Konusunda lider, saygın,çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplunla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..

KALİTE POLİTİKAMIZ;
1- Kalitesi ile müşterilerimizi,
2- Verimliliği ve rekabet gücü ile hissedarlarımızı,
3- Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,
4- Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun,
İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .

Firmamızı tercih nedeniniz bunlar olmalıdır.
Göksan; Prefabrik Yapının çözüm adresidir…
” Depreme dayanıklı uzun ömürlü prefabrik çelik lüks konut, prefabrik Yapı, Polyester Kabin, Konteyner, Polyester WC-Duş üniteleri ve Prefabrik Şantiyeler, ekonomik ve zamana değer verenlerin hayalini Göksan Prefabrik Yapı gerçekleştirir.
” Size eğer, prefabrik konut gerekiyorsa, Göksan Prefabrik Yapı’nın güler yüzlü teknik kadrosu hizmetinizdedir.
” Göksan Prefabrik Yapı , insana hizmeti şiar edindiği için sattığı ürünlerin kalitesi ve garantisini sürekli takip eder.
” Göksan Prefabrik Yapı da önemli olan tek şey “Müşteri memnuniyetidir”.

NEDEN GÖKSAN PREFABRİK YAPI:
– Şeffaf, insana değer veren yönetim ve organizasyon yapımız var.
– Deprem öldürmez, bina öldürür” gerçeği ile ,bir deprem ülkesi olan Türkiye de ,sosyal sorumluluk anlayışı taşıyoruz.
– Uzman deneyimli teknik kadromuzla; geçici değil kalıcı modern, şık, ekonomik yapıları, ileri teknoloji imkanları sunuyoruz.
– Hayallerinizi birlikte paylaşacağımız, özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz hizmetinizde.
– Başarı ayrıntılarda gizlidir” anlayışını ilke edinen üretim ve montaj
– Her türlü sorununuzda Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşacak olan Teknik Servis departmanımız, hep birlikte bir eser oluşturmanın sevincini paylaştığımız eşsiz takım ruhumuz var

GÖKSAN PREFABRİK ÜRÜN GRUPLARI

 • Prefabrik
 • Konteynır
 • Karavan
 • Wc – Duş
 • Vinily Siding

GÖKSAN PREFABİK İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRESİMİZ:Anadolu Sanayi Hisartepe Sokak No: 64-68 Selçuklu KONYA
TELEFON :332 249 05 85
TELEFON :332 251 00 11
GSM :532 603 53 45
E-MAİL :goksan@goksanprefabrik.net

Incoming search terms:

 • prefabrik ev fiyatları konya
 • konya prefabrik ev fiyatları ve modelleri

Benzer Prefabrik Modelleri

 • PLT ÇELİK YAPI SİSTEMLERİPLT ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ PLT ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ Fonksiyonel, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları üretmek amacıyla faaliyet gösteren firmamız ürün yelpazesinde prefabrik evler, konteynerler ,plastik ve metal […]
 • GÖKSALLAR İNŞAATGÖKSALLAR İNŞAAT GÖKSALLAR İNŞAAT Göksallar İnşaat 1999 yılında kurulmuş olup, inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın h er türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi […]
 • HEBO YAPIHEBO YAPI HEBO YAPI Hebo Yapı A.Ş. HEKİM HOLDİNG kuruluşu olup, 1996 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren lider bir kuruluştur.Hebo Yapı A.Ş., 1996 'dan bugüne galvaniz saçtan […]
 • BOREVBOREV BOREV Bolu Orman Evleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Olarak firmamız 1994 yılından beri tamamen yerli makine, malzeme ve işçilikle kütük ev imalatı yapmaktadır. Ayrıca […]
 • AFA PREFABRİKAFA PREFABRİK AFA PREFABRİK AFAPREFABRİK Prefabrike Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., AFA Şirketler Grubunun Prefabrike ve Öngerilmeli Prefabrike Beton Sanayi'nde 1967 yılından beri sürdürdüğü uygulama, […]

You may also like...