Nestavilla Pratik Hazır Konut Çözümleri

 

 

 

 

Ürettim Alanları : | Prefabrik Ev | Çelik Ev | Konteyner | Kabin | İş Yeri
Hizmet verdiği İller : | İstanbul
Telefon : 0 216 390 47 77
Hakkımızda 

Nestavilla, ekonomikliği ile öne çıkan, çok hızlı kurulabilen, mevsimlik kullanıma uygun ve farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış pratik hazır konutlar ve prestij binaları üretmektedir. İkincil konut ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Nestavilla, binalardaki konfor şartlarını, deprem yönetmeliğine göre statik hesap yöntemlerini kullanarak, en son prefabrike yapı teknolojisi ile sunmaktadır.
Nestavilla, ikincil konut amacının dışında, profesyonel kullanım için tasarlanan binalar, sosyal tesisler, sosyal konutlar ve yurt dışındaki büyük şantiyelerde kullanılan üst düzey personel lojmanları gibi farklı amaçlara hizmet eden projelerde de tercih edilmektedir. Bu sayede dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen ve diğer yapı sistemlerine göre daha ekonomik ve hızlı olan Nestavilla, sunduğu estetik çözümlerle öne çıkmaktadır.
Ülkemizdeki prefabrik sektörünün öncü kuruluşu Vefa Group, sektörün hızla geliştiği ülkemizde kalıcı konut ve binalardaki konfor şartlarını müşterilerine Nestavilla Pratik Hazır Konut Çözümleri markası ile sunuyor.
Nestavilla müşterilerinin tercihleri ilk dönemlerde yazlık amaçlı evler ya da bağ evleri olarak öne çıkarken, Nestavilla teknolojisinin sağladığı, üç iklim bölgesine göre tasarlanmış olma ve geniş kullanım alanı sunma gibi avantajlar sayesinde kullanım alanları her geçen gün genişliyor. Bu çerçevede sürekli kullanım konutlarının yanında profesyonel kullanım için tasarlanan binalar, sosyal tesisler, sosyal konutlar, büyük firmaların yurt dışındaki projelerinde kullanılmak üzere yapılan üst düzey personel lojmanları gibi farklı amaçlara hizmet eden projelerde de Nestavilla teknolojisi tercih ediliyor. Nestavilla, kullanım alanlarındaki bu genişlemeye paralel olarak, Libya, Cezayir ve Azerbaycan gibi ülkelerdeki üst düzey müşterileri de portföyüne katarak büyümeye devam ediyor. Nestavilla bu sayede dünyadaki 30’u aşkın ülkeye Nestavilla teknolojisi ve farkını ihraç ediyor.
Kişiye Özel Projeler
Nestavilla, belirlediği standart ev tiplerinin dışında kişiye özel projeler de tasarlayabilmekte ve üretebilmektedir. Bu projeler ev sahibi adayı ile varılan özel mutabakatlarda ortaya çıkan maliyet ve ödeme seçenekleriyle tamamlanmaktadır. Özel proje taleplerinde daha çok tek katlı ve 100 m² civarında olan konutlar tercih edilmektedir.
Nestavilla fiyatları, projenin büyüklüğü, uygulama alanının koşulları, uygulanacak bölgenin iklim şartları, yurt dışı veya yurt içinde olması durumlarına göre değişmektedir.
Bilimsel Yöntemler ve Uygulamalar
Prefabrik evler tüm bu avantajlarının yanında sektörden kaynaklanan bazı riskleri de barındırmaktadır. Bu konuda bir standart olmadığı dikkate alındığında ancak bilinçli firmalar tarafından yapılan uygulamalar başarılı sonuçlar vermektedir. Diğer taraftan statik hesap standartları, deprem yönetmeliği, ısı standartları gibi hesap yöntemlerini yapabilecek mimar ve mühendis grubu bulundurmayan firmaların yaptıkları üretimle ortaya çıkan standart dışı uygulamalar ev sahibini mağdur edebilmektedir. Nestavilla teknolojisi ile üretilen tüm yapılar bilimsel yöntemlerle tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.
Uluslararası Teknoloji Yatırımı
Nestavilla, ön üretimli yapı sistemi olan prefabrikeyi daha da geliştirerek, tamamen öz sermaye yatırımları ile Amerikan ve İtalyan menşeli makine ve programlar ile desteklenen üretim hatlarını Türkiye’ye kazandırmıştır. Dünyadaki en son teknolojiyi kullanan bu hatlar sayesinde proje hazırlama ve uygulama/üretim süreleri kısalmıştır. Bu durum, prefabrik konutların; yeni dönemde yapı sektörünün alternatif üretim sistemi olarak tercih edileceğini ortaya koymaktadır. Yeni konut sahibi adayları bu sayede kalıcı lüks konut konforuna da kavuşabilecektir. Ağır hafriyat ve inşaat maliyetlerinin kendini daha hafif, daha ekonomik inşaat şartlarına yani ön üretimli hızlı sistemlere bırakacağı aşikârdır. Bu sahada Nestavilla gibi teknoloji odaklı, kurumsal yapı hizmeti markalarının olması, Türkiye’ye ciddi tesislerin gelmesine de imkân sağlayacaktır.
Teknoloji ve Üretim Kalitesi
Başarı ve sorunsuzluk sadece “insan” faktörü ile gerçekleşmez. “Bilgi” faktörü de tek başına yeterli değildir. Her iki faktörün de tamamlayıcısı ve yücelticisi yatırım ve teknolojidir. Nestavilla, günümüzün en ileri teknolojisiyle, bilgisayar destekli ve çok yüksek kapasiteli üretim hatları ile hayat bulmaktadır. Vefa Group’un yıllık 5000 konuta varan kapasite ve sıfır hata prosesi ile gerçekleşen üretim gücü, kadrolarının profesyonelliği, dinamizmi, deneyimi, 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve saygınlığı ile birleşince, Nestavilla’nın Türkiye’de birbirinden başarılı projelere imza atmaktan ve Türk insanına daha mutlu ve konforlu yaşam alanları sunmaktan başka şansı yoktur.
Sonuç olarak Nestavilla Pratik Hazır Konut Teknolojisi; bir yapının, tüm üretim safhalarının bilimsel ve anlaşılır yöntemlerle gerçekleştirildiği, fonksiyonelliği ve her daim yaşam memnuniyetini esas alan, her biri alanında uzman, güçlü kadrolarının, tam donanımlı yaşam alanları tasarlama vizyonuyla, yakın gelecekte sektörde bir başarı hikayesi haline gelecektir.

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Vefa Group 15 Dakika da Katlanabilir Prefabrik Ev Yaptı.Vefa Group 15 Dakika da Katlanabilir Prefabrik Ev Yaptı. Vefa Group’un markası Vekon, afet sonrası barınma başta olmak üzere konaklama ihtiyacının hızlı bir şekilde giderilmesi amacıyla 6 yeni ürün geliştirdi. Kamp, şantiye ve benzeri […]
  • Nestavilla PrefabrikNestavilla Prefabrik VEFA group bünyesinde faaliyet gösteren Nestavilla,2006 yılından bu yana yaklaşık bin konut üretmiş.Şirketin İstanbul Pendikte ki fabrikası yıllık 5 bin hazır ev üretim kapasitesine […]
  • Nestavilla’dan Prefabrik evNestavilla’dan Prefabrik ev Nestavilla, yüzbinlerce liralık villaları aratmayacak konforda ‘prefabrik ev’ler yapıyor. Özellikle yazlık olarak büyük talep gören evler ortalama 15 günde teslim ediliyor. Sökülüp […]
  • Hazır Alt Yapısı Katlanabilir PrefabrikHazır Alt Yapısı Katlanabilir Prefabrik Vefa Group bünyesinde yer alan Vekon, sektöre öncülük eden ve özellikle afet sonrası yaşam alanlarının çok kısa sürede kurulabilmesini sağlayan Süper Pratik Yaşam Ünitelerinde […]
  • Taksitli Prefabrik Evler NestavillaTaksitli Prefabrik Evler Nestavilla Ayda 488 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı Pratik hazır konut markası Nestavilla, ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi yaklaşık 15 gün […]

You may also like...