Prefabrik Ev ve Villa Nasıl Yapılır ?

Prefabrik ev ve villa yapımı sırasında yapılması gerekenler?

 


Takas Sitesi

Ağaçların Kısmetinize temizlemek yeni bir ev inşa edilirken alınması gereken ilk adımlardan biridir. Sahip ağaçların ne tür ve kaç tane vardır bağlı olarak, bu maliyetler ekleyebilirsiniz. Ancak, nadiren sopasına-yerleşik ev aksine modüler bir ev için yapılması gerekli temizleyerek sitesi arasında bir fark olacak. Her ikisi de uzayın aynı miktarda alacak. Örneğin 4.000 metrekarelik ev yapımı iki tip için takas aynı miktarda gerektirir.

Sitesi Takas için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark Minimal

Kazı

Kazı ve site derecelendirme ev oluştururken göz önünde bulundurulacak en değişken fiyatlandırma yönlerinden biridir. Bir vakıf için bir sürü hazırlık gitmek çok faktör vardır olmasıdır. ve bu yüzden maliyet farkı dramatik olabilir olabilir. Temel faktör her zaman üzerinde inşa ediyoruz arazi türüdür. Kayaların yer altı veya yer üstü olmayan düz bir sürü her zaman kazmaya daha pahalı olacak. Mülkiyet çıkıntı oluşur ise, taş, kil ya da sert kabuk; maliyetleri önemli ölçüde artırabilir.

Kazı için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Derecelendirme

Sitesi derecelendirme yalnızca istediğiniz şekilde bakmak için bir sürü elde çok daha fazladır. Düzgün derecelendirildi kara kendi evinde sorunların yanı sıra kendi komşularının evlerinin en aza indirecektir. Vesileyle, bunun fazladan sınıflandırma modüler koli teslim ve ulaşım karşılamak için ihtiyaç duyulduğunda durum, ancak drenaj endişeleri göre bu maliyet genellikle minimal olacaktır.

Sitesi Değerlendirme için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Farklar Minimal

Vakıf

Genellikle, bir vakfın temel maliyet ev boyutuna bağlıdır. Fiyatlandırma zaman dikkate alınması gereken diğer koşullar vardır. Evin bir yamaç üzerinde yer almasını ise, ek kazı tamamen vakıf temele kapalı eşitlemek için gerekli olacaktır. Soğuk havalarda alanlarda, don duvar çatlamasını temeli korumak için gerekli olabilir. Aktif deprem bölgelerinde fazladan re-bar veya ekstra kalın beton yoluyla olsun, vakıf ekstra destek gerektirecektir.Böyle komple su yalıtımı, ya da bir yürüyüş-out ekleyerek bodrum kendisi hakkında diğer kişisel kararlar, aynı zamanda maliyet önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Vakfı için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok Dökme

 

Belediye Suyu veya Kuyu Sondaj

Su Çevrenizde bağlantısı için hazır ise, özel bir sondaj üzerinde önemli bir başlangıç ​​tasarruf olabilir. Bir kamusal su erişmek mümkün değilse, ana maliyetleri ev ana su hattı ne kadar uzakta olduğunu tespit edilecektir. Bir kuyunun maliyeti arazi, delinmiş gereken arazi türü ve su tablası derinliği düzenine bağlı olarak, yaygın olarak değişebilir.

Suyu Hatları veya Kuyu Sondaj için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Kanalizasyon veya Septik

Kanalizasyon drenaj sistemleri kanalizasyon ana kanalizasyon hattı ulaşabilmesi için gereken ne kadar mesafeye bağlı olduğunu maliyetli bir su kaynağına benzer. Özel septik sistemi bina ile ilişkili maliyetler yerel yönetmeliklere, bir septik alan gerekli olup olmadığı ve kazılan gereken zeminin tipi nedeniyle büyük ölçüde değişebilir. Birçok alanda, özellikle kırsal kanalizasyon veya banliyö alanlarında yok. Bir karar vermeden önce bu faktörler konusunda yerel şehir yetkilileri sorun.

Septik ve Kanalizasyon Kurulum için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Yardımcı önekler

Gaz ve elektrik önekler onlar gerektiren iş miktarını aldatıcı olabilir. İhtiyacınız veya hiç gaz istiyor, ama uykuda olsa bile, bir dahili gaz hattı bir evin değerini artırabilirsiniz olmayabilir. Bugün, elektrik hatları genellikle yolda çok sayıda yararları vardır, hangi yeraltı yüklü ancak evde planlarken bununla ilişkilendirilmiş ciddi maliyetleri olabilir.

Yardımcı önekler için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Özel araba yolu

Bir driveway gerekliliği ve kişisel tercihlere dayalı bir çok değişken maliyet. Uzunluk ve genişlik bir araba yanı sıra ile kaplanmış malzemesi, en ağır faktörlerdir. Ancak, ısıtma bobinleri ve ek estetik eğrileri gibi seçenekler acele ekleyebilirsiniz.

Driveway için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok Parke

Yollar

Gelen ön kapı bir geçit gereklidir, ancak mal olacak miktarı da zevkinize ve bütçenize yanı sıra karşılanır tamamen bağlıdır. Duvarlar ve bacalar gibi masonluk da zevke bağlıdır. Planın bir şömine ve baca dahil yaparsa, modüler bir ev ya da geleneksel bir ev karşı inşa etmek için aynı mal olacak.

Yollar ya da masonluk için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Peyzaj

Güzel bir avlu ile evi çevreleyen, bir ev inşa edilirken genellikle faktörü gözardı edilir gibi fiyatlama çok önemlidir.Peyzaj dikim ve yeni çim beslenmesi, satın alma ve çalılar, çalılar ve ağaçlar gibi istediğiniz her türlü bahçe kurulumu içerir. Yine, bu neredeyse tamamen kişisel tercihlere dayanır. Birçok aile ilk başta maliyetleri aşağı tutmak için basit tutmak seçin. Daha sonra, peyzaj projeleri olgunlaşır.

Peyzaj için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Güverte & Porches

Maliyetleri arazi üzerine ev inşa edildi, tamamen güveniyor genellikle, revaklar ve güverteleri bir ev tasarımı dahil değildir. Bunlar genellikle tamamen isteğe bağlıdır, ancak bir eve kişilik büyük bir ekleyebilirsiniz. Değeri büyük bir söz. (Bazı Porches ev tasarımının bir parçası olarak fabrikada inşa edilebilir.)

Güverte veya Porches için modüler ve Geleneksel Yapı Arasındaki Fark yok

Incoming search terms:

  • villa nasıl yapılır
  • prefabrik ev nasıl yapılır
  • prefabrik ev temeli maliyeti
  • prefabrik ev temeli nasıl yapılır

Benzer Prefabrik Modelleri

  • İNCEOĞLU ÇELİK YAPIİNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU ÇELİK YAPI İNCEOĞLU Celik Yapi evleri galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde yüksek su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en […]
  • GÖKSALLAR İNŞAATGÖKSALLAR İNŞAAT GÖKSALLAR İNŞAAT Göksallar İnşaat 1999 yılında kurulmuş olup, inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın h er türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi […]
  • AÇILIM PANEL PREFABRİKAÇILIM PANEL PREFABRİK AÇILIM PANEL PREFABRİK Açılım Prefabrik TÜRKİYE/Prefabrik TÜRKİYE de profesyonel kadrosuyla prefabrik ve çelik ev yapı sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Açılım Prefabrik İnşaat […]
  • Servilla Çelik Villa Servilla Çelik Villa SerVilla; Çelik konstrüksiyon villa üretim tecrübesiyle, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini de birleştirerek hafif çelik yapılar konusunda kendi tesislerinde üretim yapan sayılı firmalar […]
  • Nestavilla’dan Prefabrik evNestavilla’dan Prefabrik ev Nestavilla, yüzbinlerce liralık villaları aratmayacak konforda ‘prefabrik ev’ler yapıyor. Özellikle yazlık olarak büyük talep gören evler ortalama 15 günde teslim ediliyor. Sökülüp […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.