Servilla Çelik Villa

SerVilla; Çelik konstrüksiyon villa üretim tecrübesiyle, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini de birleştirerek hafif çelik yapılar konusunda kendi tesislerinde üretim yapan sayılı firmalar arasındadır.
Fabrikamızın kapasitesi,cistenilen her türlü projenin üretimini gerçekleştirmektedir. Hem üretim hem de uygulama konusunda tek başına hareket ederek müşteri isteklerine zaman kaybı olmadan cevap vermektedir.
Bu güne kadar müşterilerimizden gelen değişik talepler değerlendirilip pek çok alternatif model geliştirilmiştir. Bütün modellerimizde esas olan; depreme dayanıklı olduğu kadar hem estetik , hem de ekonomik çözümlerin aynı anda sağlanmasıdır. Evin modeli, denenmiş yüzlerce model arasından seçilebileceği gibi, tamamen kişinin hayalinde canlandırdığı, içinde yaşamak istediği gibi bir villa da yapılabilir.
Üretim aşamasında tüm yapı elemanlarının bilgisayar kontrolünde , insan hatasına imkan vermeden üretilmesi yapıyı ciddi şekilde etkileyecek işçilik ve üretim hatalarından ve dolayısıyla zaman kaybından korur.
SerVilla evlerinde Dünya’nın kabul ettiği yerli ve yabancı en kaliteli yapı malzemeleri kullanılır.Bu evler; içinde 4 mevsim oturulabilen, ses ve ısı izolasyonu mükemmel seviyede, bakım-onarım masrafı gerektirmeyen, estetik mimari avantajıyla depreme dayanıklı kalıcı konutlardır.
Hem EKONOMİK, hem EMNİYETLİ, hem de ESTETİK bu evlerde yaşamak ev büyüklüğüne göre sadece 1 ila 4 hafta içinde gerçekleşir. Sektörde tecrübemiz sayesinde, mimar, taşeron, malzemeci ile uğraşmak yerine evinizin bitişini keyifle seyredersiniz.
Ayrıca, Türkiye’nin stratejik illerinde ve çevre ülkelerde oluşturduğumuz ve sistemli çalışan bayi ağımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap vererek müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede tutulması hedeflenmektedir.
SerVilla, çelik taşıyıcılı evlerin tasarımını, üretimini, satışını, uygulamasını ve ihracatını yaparak, kaliteden taviz vermeden ekonomik çözümler üretir.
SerVilla; hafif çelik ev üretimi konusunda Kalite Yönetim Sistemini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

 

Adres: Ihlamurkuyu M. Alemdağ C. Yeni İstanbul Çarşısı F Blok Kat 2 Ümraniye / İstanbul
Adres Tarifi: Tepeüstü Ümraniye Vergi Dairesi Arkası
Firma Mail: info@servilla.net
Satış Departmanı: satis@servilla.net
Proje Departmanı iyagmahan@servilla.net
Telefon: +90 216 614 04 34
Firma GSM: +90 505 507 04 18 (7/24 Hizmetinizdedir.)

Incoming search terms:

  • katlanabilir ev
  • servilla net villa modelleri
  • servilla çelik ev

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Kit Çelik Prefabrik Ev ModelleriKit Çelik Prefabrik Ev Modelleri Kit ev modelleri ideal yaşam alanı sunuyor.Birbirinden farklı modelleri seçme imkanına sahipsiniz.Ses yalıtımı,rüzgara,kar depreme dayanıklıdır.Hızlı kurulum yapılabilir.Çevre […]
  • Taşınabilir Prefabrik Çelik EvTaşınabilir Prefabrik Çelik Ev Hayalinizdeki ev tasarımını, cam tipleri, pencereleri ve çevre dostu kaplama çeşitlerini seçebilirsiniz.FlatPak evler  herhangi bir iklim için uygun,güvenli bir dağın  veya  deniz […]
  • Özge YapıÖzge Yapı Özge Yapı A.Ş. Hekim Holding Hekim Group 'un güçlü kuruluşu Özge Yapı A.Ş. 2010 yılı itibari ile kuruluşunun 18. yılını kutluyor. 18 yılda katettiğimiz yola baktığımızda gurur […]
  • Çelik Prefabrik Çelik Prefabrik ÇELİK PREFABRİK 2009 yılında prefabrik yapılar - Çelik Yapılar ve Konteyner inşaa etmek amacıyla kurulmuştur. 300m2 kapalı 500m2 açık toplama 800 m2 alanda profesyonel anlamda kendi […]
  • AYDOĞAN PREFABRİKAYDOĞAN PREFABRİK AYDOĞAN PREFABRİK Sektöründe lider firmalar arasında yer alan Aydoğan Metal Makina Sanayii 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur. Faaliyet Alanlarımız Prefabrik Yapı , Konteyner , Bekçi […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.