Vefa Prefabrik

Türkiye’de 1990 yılından bu yana prefabrik ve hafif çelik yapı sektörünün önde gelen gruplarından biri olan Vefa Group, bünyesinde bulunan 5 markası ile bireysel, kurumsal ve endüstriyel anlamda ürün ve hizmet üretmektedir.

Üretiminin %50’sinden fazlasını ihraç eden Vefa Group, Türkiye’de ve dünyanın 40’ı aşkın ülkesinde 2 milyon m²’ye ulaşan uygulama hacmiyle ulusal ve uluslar arası çapta önemli değerler oluşturmakta, birçok ülkede çözüm ortaklıkları kurarak, uluslararası projeler yürütmektedir.Vefa Group, üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek ürün kalitesine verdiği önemi ortaya koyarken, tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi rekor sayılabilecek sürelerde tamamlayarak sektördeki lider konumunu sürdürmektedir.

ÜR-GE ve AR-GE faaliyetlerine özel önem veren ve çağın gereklerine uygun yeni fonksiyon, görev ve ürünler geliştirmeyi bir sorumluluk olarak algılayan Vefa Group, kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üretmenin yanı sıra, ISO 9001:2000 kalite güvence belgesi altında, en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak, Türkiye’de ve uluslararası platformda katma değerler oluşturmaya devam etmektedir.

Vekon

Toplu konut projelerinden baraj, petrol ve doğalgaz gibi enerji projelerine, gökdelenlerden altyapı projelerine, köprü, otoyol projelerinden sosyal tesislere kadar birçok büyük projenin başlangıcında yer almaktadır.
Daha detaylı bilgi için http://www.vekon.com.tr

Steelife

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak galvanizli hafif çelik yapılar üreten, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat alanındaki arazi ve doğa koşullarına..
Daha detaylı bilgi için http://www.steelife-tr.com

Nestavilla

Ekonomikliği ile öne çıkan, çok hızlı kurulabilen ve farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış pratik hazır konutlar ve prestij binaları üretmektedir.

Daha detaylı bilgi için http://www.nestavilla.com

Neopan

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak, yapılarda cephe/çatı örtüsü ve duvar olarak kullanılan sandviç ve kompozit paneller üretmektedir.
Daha detaylı bilgi için http://www.neopan.com.tr

Profacto

Boya, astar ve bakım gerektirmeyen galvanizli hafif çelikten, fire vermeden, istenilen boyda, istenilen delikleri açılmış, taşıyıcı ve konstrüktif olarak sonsuz tasarım seçenekleri ile özel yapı profilleri üretmektedir.
Daha detaylı bilgi için http://www.profacto-tr.com

 

Incoming search terms:

  • www sahibindenprefabrik com
  • vefa konteyner

Benzer Prefabrik Modelleri

  • Taksitli Prefabrik Evler NestavillaTaksitli Prefabrik Evler Nestavilla Ayda 488 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı Pratik hazır konut markası Nestavilla, ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi yaklaşık 15 gün […]
  • Vefa Group 15 Dakika da Katlanabilir Prefabrik Ev Yaptı.Vefa Group 15 Dakika da Katlanabilir Prefabrik Ev Yaptı. Vefa Group’un markası Vekon, afet sonrası barınma başta olmak üzere konaklama ihtiyacının hızlı bir şekilde giderilmesi amacıyla 6 yeni ürün geliştirdi. Kamp, şantiye ve benzeri […]
  • Apec Hafif Çelik Yapı SistemleriApec Hafif Çelik Yapı Sistemleri Hafif Çelik Yapı Sisteminin arkasında ki ana fikir daha hafif, güçlü, soğuk şekillendirilmiş galvanizli ince cidarlı çelik kullanarak geleneksel yapı sistemlerinden daha efektif bir […]
  • Çelik Prefabrik Çelik Prefabrik ÇELİK PREFABRİK 2009 yılında prefabrik yapılar - Çelik Yapılar ve Konteyner inşaa etmek amacıyla kurulmuştur. 300m2 kapalı 500m2 açık toplama 800 m2 alanda profesyonel anlamda kendi […]
  • Sistem HavuzSistem Havuz SİSTEM HAVUZ'DAN YÜZME HAVUZU TEKNOLOJİLERİ Prefabrik yüzme havuzunda taşma kanalı, denge deposu ve derz bulunmuyor. Sipariş gününden itibaren 6 günde teslim edilen havuzlara 10 yıl […]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.